2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

يعنى ممكنه ان تى منم اشتباه گفته باشه؟؟؟؟  ولى واسه من تو برگه نوشته جنسيت احتمالا دختر  ...

نه ننوشته بود.اخه مگه احتمال رو می‌نویسن؟ واسه من نمی‌گفت با اصرار خودم گفت شاید دختر.شما بودی با جدول چینی میگفتی؟ یادم رفته کاربریت رو.الان دقیق چن هفته ای؟

2728
نه ننوشته بود.اخه مگه احتمال رو می‌نویسن؟ واسه من نمی‌گفت با اصرار خودم گفت شاید دختر.شما بودی با جد ...

واسه من نابش طبق اونى كه تو اينترنت زده دختر ميشه اعلائمم دختره ان تى هم گفت دختر

2738
عكس سونو م رو بفرستم شما متوجه ميشى ؟

نه گلم من بلد نیستم. واسه من که همه اینجا دختر گفتن با اطمینان. به دکترم گفتم خندید گفت .گفت چه ربطی داره به عکس سونو و تشخیصش.جدول چینی هم خیلی دیدم خطا داشته باشه.وایه سونو هم زوده بری صبر کن شانزده هفته دیگه صدرصد هست.حالا خودت پسمل دوستداری یا دخمل؟

نه گلم من بلد نیستم. واسه من که همه اینجا دختر گفتن با اطمینان. به دکترم گفتم خندید گفت .گفت چه ربطی ...

من خودم خيلى دختر دوست دارم ولى مامانم و مادر شوهرم و كلا همه اطرافيان پسر دوست دارم ميترسم دختر باشه دوسش نداشته باشن 

من خودم خيلى دختر دوست دارم ولى مامانم و مادر شوهرم و كلا همه اطرافيان پسر دوست دارم ميترسم دختر باش ...

نه بابا این چه حرفیه آخه دختر.چرا دوسش نداشته باشن واسه بچه اول اصلا فرق نداره. ان تی جای خوب رفتی؟ چون نوشته یکم آدم شک می‌کنه.واگرنه ان تی اصلا واسه تعیین جنسیت نیست که.

2706