1874
1924
عنوان

وای بچا من چ غلطی کنم مال شمام؟

261 بازدید | 15 پست

من تا الن 6تا هندزفری گرفتم هر 6تا شپن نهایت نهایت 1ماه کار کردن 

یکیش 1۷روزیکی ۲۰روز یکی ۱۹روز....

یکی دیگم گرفتم جدید ۶۰۰پولشو دادم باز امروز میشه ۶روز خراب شد 

چرا اینطور میشن خیلی خیلی مواظب بودم ک پیچ نخورن بردم گفتن سیماشن ینی امکان داره مشکل گوشیم باشه🙁🍫🍓

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213

بااجازه استاتر

خانمای عزیزلطفا برام دعاکنیدچندتامشکل ومریضی وبدبختی ریخته سرمون لطفادعاکنیدمشکلاتمون حل بشه میدونم دعای نی نی سایتی هاگیراس اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل الفرجهم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

😆😆😆 شوهر من بود میگفت میخوریش یا میجوییش

البته هندزفریا میگفتا🤔

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان
من تو شارژر اینجوریم  تو عکس پروت چ خوب افتادی 😅😂

😆😆😆

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان
۶۰۰ هندس فری؟مگه چه مارکی بود؟

دقت نکردم پاکتشو پیدا کنم میگم🍫🍓

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213
1911

منم همین مشکلو دارم ولی هندزفری اصلی که روی خود گوشیمه اگه چشمش نکنم الان 6 ماهه هنوز چیزیش نشده

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

نه من یکی دارم یه ساله دارمش از این هندزفری فابریک خود گوشی، یه ماهه یکیش قطع شده تازه کلا تو هم پیچیده چند جاش هم روکشش کنده شده😂 تازه اینو داداشم بهم داده نمیدونم چقدر استفاده کرده بود

1826

چون خیلی ویواس داری اینطور میشه من خیلی توجه کردم مثلا خالم ساندویچ بیرونی نمیخوره و وسواس واره روش اصلااا نمیخوره چون فک میکنه کثیفه هربار هم میخوره یع چیزی توش پیدا نیشه اوندفه کاشی بود😕

زیبای منی تو زیبایی ینی تو 🌸😍دورت بگردم عشقم بهترینم خدایا ممنونم که منو دوس داشتی بهترین هدیه رو به من دادی♥️🌈👩‍❤️‍👨 هر جور باشی دوست دارم بهترینم