2726
عنوان

خانومایی ک نی نی شیرمیدن

51 بازدید | 5 پست

ی مدته وقتی پسرم سینه سمت چپمو میخوره درد و سوزش خیلی بدی توش میپیچه

علتش چیه؟*

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

بچه چند وقتشه؟

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
بچه چند وقتشه؟

۳ماه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ماه

طبیعیه 

سینه چپ معمولا بچه ها خوب نمی خورن شیر میمونه دردناک میاد بیرون چون حالت خامه ای میشه

تجربه من بود

خودم سینه راست بیشتر میخوره سینه چپ اذیتم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2728
طبیعیه  سینه چپ معمولا بچه ها خوب نمی خورن شیر میمونه دردناک میاد بیرون چون حالت خامه ای میشه ...

اره سخت میخوره ولی قبلا دردش قابل تحمل بود و حتی لذت بخش ولی الان میک ک میزنه ی درد وحشتناکی میپیچه تو سینم ک راضی نمیشم از سینه چپم شیر بدم

اره سخت میخوره ولی قبلا دردش قابل تحمل بود و حتی لذت بخش ولی الان میک ک میزنه ی درد وحشتناکی میپیچه ...

گاهی وقتا بچه ها یک سینه رو راحت نمیتونن بخورن