2737
2734
عنوان

کسی که طلاق گرفته حتمن لاید با مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 169 پست
زنی که شرایطش خوب باشه و ناجوانمردانه مطلقه شده باشه، 100% عاقبت بخیر میشه. من، جاریم، خواهرشوم، خو ...

عزیزم شوهر من بدی همه ی اینا رو داشت

اعتیاد خیانت

مشکل روحی

اصلن داغون

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
چطور ملاک نیس کسی که سنش زیاده زود میمیره ادم تنها میشه تازه با بچه کوچک خیلیی بده

آخه واقعا ده سال ک چیزی نیس ب کجاش داری فک میکنی تو مرگو چیو چی انقدانرژی منفی نباش انشاء الله ک 120سال بابخت خوبت زندگی کنی اون موقع دیگ بچه کوچیک کجابود دیگ نوه ونتیجه دارین😂بعدشم خیالت راحت همیشه مازنابیشترعمرمیکنیم 😂مردهرچی سنش بالاترپخته تر دیگ آدمواذیت و پیرنمیکنه و لازم ب تربیت هم نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری ازدواج کردی؟رمز موفقیتت؟

با عشق ...بدون دوز و کلک ...هر چی سختی تو زندگی اول کشیدم و سر لوحه کردم تو زندگیم ...ما ب کسی نگفتیم من بچه دارم و سنم بیشتره ...میدونی گفتن این حرفا تنش و زیاد میکنه ی سری ب تاپیکت بزنی میفهمی طرز تفکرا چطوری...آدمای کوته فکر همه جا هستن...هستن پسرایی ک از رو نداری میرن زن بیوه میگیرن خراب کردن عشقایی و ک اینطوری شروع نیشه و پاکه...من با همسرم دوتایی باهم بدون کمک کسی زندگیمونو شروع کردیم ب کمک خدا همه چی هم داریم هر چی ک واسه ی زندگی لازمه بهترینشو...من پدر مادر ندارم ب همسرم روز اول گفتم این ملاک نشه اگه جایی ب مشکل بر خوردیم بخاطرش کوتاه بیای...منو بخاطر خودم بخواه ن تنهاییم....

2728
چطور ملاک نیس کسی که سنش زیاده زود میمیره ادم تنها میشه تازه با بچه کوچک خیلیی بده

وای چطور شما قانع میکنید خودتونو...مادر من ۱۷سالش بوده پدرم ۳۰....مادرم جلوتر از پدرم میمیره...عمر دست خداس...سه چهار سال هم از ازدواجشون بیشتر نگڋشته بوده...مادرم ازدواج کردنی ۱۳سالش بوده...در مورد چیزی ک دست خداس حرف نزنید...اگه واقعا موقعیت اجتماعی و خانوادگیش خوبه تا ۱۵سال اختلاف سنی مسئله نداره...البته ب نظر من

الان به دختر عموت سرکوفت میزنن؟

هر کس باید جوری برخورد کنه ک اصالتش حفظ بشه....من پدر شوهرم خیلی خشک برخورد میکرد مادرشوهرم گفت تو باید کاری کنی دوست داشته باشه...منم خیلی رک گفتم من محبت و گدایب نمیکنم از کسی خواست دوسم داشته باشه نخواست من دوسش دارم ....بهم تا بحال بی احترامی نکردن همون مشکلاتی ک تو همه زندگی ااا هست و ماهم کمو بیش داریم ...همون طور ک عروسا اذیت میشن ماهم میشیم...وگرنه تا بحال بهم نگفته تو بزرگتری فلانی...بخوان ی کلمه بگن فاصله میگیرم ازشون ...ولی از همسرم جدا نمیشم ...من با دید اونا عاشق نشدم،ک با دید دیگران خراب کنم همه چیو....

چی بگم آخه.... 

منم قبل ازدواجم فال گرفتم ...بود ونبود و گذشته و اینده رو گفت واسم اتفاق افتاد...بهم گفته بود شکست خوردی من ی خواستگار دیگه داشتم از قضا مجرد بود بهم گفت ب ازدواج با این شخص فکر نکن ی نفر تو اینده ی خیلی نزدیک میادو عاشقت میشه...تو محل شما نیست خیلی باشما فاصله داره...ولی دیوانه وار عاشقت میشهـ...گذشت یکسال همسرم دیدم و عاشق هم شدیم ...بعد دوباره ب فالگیر زنگ زدم گفت ت  فالت حلقه هست ازدواج کن...طالعت با این اقا زیباس....خوشبخت میشی ..بین همه ی آدمایی ک کنارتن حرف اول و تو زندگی میزنید....باور میکنید ما الان دوسال ازدواج کردیم ...من تو طایفه مون حرف اول و میزنم از هر لحاڟ ...ب هر چی ک دلمون میخواست داشته باشیم رسیدیم خودمون بدون منت کسی....اصلا خدا انگار برکت انداخت تو زندگیمون ...ولی این بگم من خیلی چهره ام تغییر کرد بشاش و زیبا شدم...😊

2738
منم قبل ازدواجم فال گرفتم ...بود ونبود و گذشته و اینده رو گفت واسم اتفاق افتاد...بهم گفته بود شکست خ ...

خب خدا رو شکر انشالله همه خوشبخت و عاقبت به خیر بشن.... ولی من کلا اعتقاد ندارم به فال 

من دختر عمه ام عین روسی میمونه انقدر خوشگله خودش 18 شوهرش 35 البته شوهرشم خوش تیپه سنش بهش نمیخوره

چه خبره؟ 17 سال اختلاف سنی؟

معلوم نباشه، شناسنامه که دارن

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
عزیزم شوهر من بدی همه ی اینا رو داشت اعتیاد خیانت مشکل روحی اصلن داغون

خوب کردی جدا شدی.

فقط موقع ازدواج مجدد، اصلا ازدواج رو آسون نگیر، به خاطر تنهایی، ازدواج نکن. عجله نکن که سنت بالا میره و.... چشمات رو بکن4 تا. خوب تحقیق کن و با خودت بگو یا ازدواج نمیکنم و یا با یه آدم درست و درمون، ازدواج میکنم. صبر کن تا موقعیت خوب و عالی بیاد سراغت که از چاله نیفتی توی چاه.

من 28 جدا شدم و کلی خواستگار داشتم ولی 33 دوباره ازدواج کردم. شوهرم هم 33 بود، مجرد هم بود.

ولی شوهر اولم سریع زن گرفت، الان هم بچه دار نمیشه و داره عذاب میکشه ولی به خواست خدا من 1 ماه دیگه دخملم رو بغل میکنم.

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
من دیروز فال گرفتم زنه حالم و گرفت گف با کسی ازدواج میکنی که خیلییی بزرگتره اما من نمیخامش اصلا از ...

یعنی حرف فالگیررو قبول داری 😐 خدایا تا کی باید شاهد خرافه پرستی مردمم باشم اخه مگ شما قدرت انتخاب قدرت عقل نداری که به حرف فالگیر اعتماد کردی و میخای با مرد بزرگتر از خودت ازدواج کنی یه ذره تفکر کن خواهشا 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
من دیروز فال گرفتم زنه حالم و گرفت گف با کسی ازدواج میکنی که خیلییی بزرگتره اما من نمیخامش اصلا از ...

خب شرایطتو میدونست عمدا اینو گفت

حالا بعدا ازت یه پول حسابی میخاد که کاری کنه که بخت بهتر نصیبت بشه

بخدا مورد اینجوری برای دختر همسایمون پیش اومد

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
2706