2726
عنوان

چرا هز کار میکنم خواهرشوهرام باهام خوب نمیشن😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل اصلیت اینه ک هرچقدر اونا کنار میکشن تو بیشتر میچسبی بهشون تو خودتو بالا بگیر نه اینکه هرکاری بهت کردن ناراحت نشیو باز همون کارهارو انجام بدی باشوهرتم منطقی حرف بزن یا مثل اتفاقای روز رو که براش تعریف میکنی وسطاش دردودلم بکن اما یادت باشه با دعوا نگی ک بدتر میشه مظلوم کن خودتو و به شوهرت رفتارای زشتشون رو بگو و بااونا هم سرسنگین بشو

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢

من یکی اینجوری باهام رفتار کنه چناااااان سگ محلش میکنم چنااااان دقشون میدم که بسوزناااااا🤨🤨

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2728
خب تو هم مثل خودشون باش عزیزم اونا دور برداشتن هرچی بی محلی کنی عزیز تر میشی این ثابت شدس

من هرچی بی محلی کنم ولی اونا فقط رفتار شوهرم براشون مهمه کاش شوهرم درکم میکرد و ی کاری مسکرد ک بهم احترام بزارن

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
من یکی اینجوری باهام رفتار کنه چناااااان سگ محلش میکنم چنااااان دقشون میدم که بسوزناااااا🤨🤨

چجوری ن میدی شوهرت پشتته؟

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

تمام اختلافات عروس با خانواده شوهرش بخصوص مادر بخاطر صمیمیت بی جا هست مگه شما خودت خانواده نداری؟ چرا با اونا رفت و امد نمیکنی؟ 

خیلی کار اشتباهی کردید که خواهرشوهر به گوشی برادرش پیام داده شما با گوشی خودتون جواب دادید اگر میخواست ازشما سوال کنه به تلفن خونه یا شماره شما زنگ میزد

تو هم فقط جلوی شوهرت تحویلشون بگیر، 

چرا اصرار داری باهاشون صمیمی باشی گلم؟؟ 

ممنون میشم یه صلوات یا حمد برای خونه دار شدنم و سر و سامون گرفتن زندگیم مهمونم کنی، دلت همیشه شاد شاد
من هرچی بی محلی کنم ولی اونا فقط رفتار شوهرم براشون مهمه کاش شوهرم درکم میکرد و ی کاری مسکرد ک بهم ا ...

احترامو ادم خودش برای خودش به وجود میاره چرا منتظری شوهرت برات احترام بخره🤔😐

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

تو هم برعکسیا! چیکارشون داری ؟با خانواده خودت و شوهرت خوش باش ..اونا رو میخوای چیکار وقتی اینجورین؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین اگه اینجورین زیاد خوب نباش و زیادم خودتو نچسبون بهشون میدونم تو خوبی و میخوای از در خوبی وارد شی ولی من اگه یکی اینجوری باهام برخورد کنه نگاشم نمیکنم چرا خودتو کوچیک میکنی بیخیال حرص نخور ارزش حرص خوردنم ندارن توام محل نده کمتر برو اونجا شوهرت گفت چرا نمیای توام بگو جریان چیه

مشکل از شماست عزیزم

من همیشه گفتم بازم میگم نمیشه ب زور از کسی بخوایم ک از ما خوششون بیاد!

این ایراد ماست که دنبال تایید نظر و جلب توجه بقیه هستیم

خودت باش و خودت خودتو دوست داشته باش

منم دقیقا شرایط شمارو داشتم و مشاور گفت باید خودتو اصلاح کنی و توقعتو از آدما بیاری پایین.محبت کردن شبیه هدیه اس...نمیتونی بگی چون من بهش محبت کردم ونم بادی شبیه من و به روش من و به اندازه من بهم محبت کنه! درضمن وقتی بهشون محبت میکنی زیادی هول برشون میداره و فکر میکنن آدمای بالایی هستن که هنوز هیچکاری نکردن اینهمه محبت دریافت میکنن.پس خیالشون راحته دیگه

تو عقب بکش خودتو و ب اندازه و در شان خودت و بدون توقع محبت کن

هر کسی رفتار و سلیقه ای داره.شایدم اونا نمیخوان بد باشن و مدل رفتارشون سرده

من ک از موقعی که ب حرفای مشاوره گوش دادم حالم خیلی بهتر شده

2706