2726

من دوهفته پیش ب یکی از خاهرشوهرام گفتم بیا بریم خونه مادرشوهرم  یعنی ما داریم میریم و شماهم بیاین ببینمتون  اوناهم اومدن 

حالا امروز خاهرشوهرم پیام داده رو گوشی شوهرم ک داداش بیا دنبالم تاباهم بریم خونه مامان😔 

باز من از گوشی خودم پیام دادم ک داداشی خونه نیست اباجی  جواب پیاممو نداد

خیلی رفتارشون زشته باهام بدن بخدا اصلا توهینی بهشون نکردم ولی باز اونا محل بمن نمیدن فقط ب شوهرم محل میدن و تحویلش میگیرن 

چکار کنم ب شوهرم بگم؟

ازونطرف زنگ زدم صبی ب مادرشوهرم  احوالشو بگیرم خیلی سرد بهم بگو چیع  چکار داشتی😔 من اینقد ناراحت شدم ولی برو خودم نیوردم درمورد بچه باهاش حرف زدم کلا حرفمو چرخوندم 

چکارکنم چطوری حالی ب شوهرم بکنم ک اینا واقعن خیلی شورشو دراوردن  مگه من چکارشون کردم

هرچی میخام بهشون نزدیک بشم بی محلم میکنن

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچوقت اونا تورو مث دخترشون نمیبینن

با خانواده شوهر باید مث غریبه رفتار کنی. احترام و دوری از خانواده

تو چرا میری سمتشون. بخدا عروس هرچی خودشو بگیره خلنواده شوهر براش بیشتر میمیرن

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

بیخیال بهتر زندگیت ارومه 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

چه اصراریه نزدیک بشید؟ اصلا میدونید تمام مشکلات از نزدیک شدن 

دوری و دوستی واقعا داری بزرگترین اشتباه زندگیتو میکنی که میخوای بهشون نزدیک بشی مادرشوهر مادر نیس مادر همسر خواهر شوهر هم خواهر نیس خواهر همسر

2706