1874
1924

من دوهفته پیش ب یکی از خاهرشوهرام گفتم بیا بریم خونه مادرشوهرم  یعنی ما داریم میریم و شماهم بیاین ببینمتون  اوناهم اومدن 

حالا امروز خاهرشوهرم پیام داده رو گوشی شوهرم ک داداش بیا دنبالم تاباهم بریم خونه مامان😔 

باز من از گوشی خودم پیام دادم ک داداشی خونه نیست اباجی  جواب پیاممو نداد

خیلی رفتارشون زشته باهام بدن بخدا اصلا توهینی بهشون نکردم ولی باز اونا محل بمن نمیدن فقط ب شوهرم محل میدن و تحویلش میگیرن 

چکار کنم ب شوهرم بگم؟

ازونطرف زنگ زدم صبی ب مادرشوهرم  احوالشو بگیرم خیلی سرد بهم بگو چیع  چکار داشتی😔 من اینقد ناراحت شدم ولی برو خودم نیوردم درمورد بچه باهاش حرف زدم کلا حرفمو چرخوندم 

چکارکنم چطوری حالی ب شوهرم بکنم ک اینا واقعن خیلی شورشو دراوردن  مگه من چکارشون کردم

هرچی میخام بهشون نزدیک بشم بی محلم میکنن

مزخرف تر از مردا دیگ موجودی نیست😆

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922

هیچوقت اونا تورو مث دخترشون نمیبینن

با خانواده شوهر باید مث غریبه رفتار کنی. احترام و دوری از خانواده

تو چرا میری سمتشون. بخدا عروس هرچی خودشو بگیره خلنواده شوهر براش بیشتر میمیرن

💚گروه سبز💚 قد 158  وزن اولیه 59  وزن جدید 52  وزن هدف 51💪 فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی اندامی که همیشه رویاشو داشتی به دست آوردی   

بیخیال بهتر زندگیت ارومه 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
1911

چه اصراریه نزدیک بشید؟ اصلا میدونید تمام مشکلات از نزدیک شدن 

دوری و دوستی واقعا داری بزرگترین اشتباه زندگیتو میکنی که میخوای بهشون نزدیک بشی مادرشوهر مادر نیس مادر همسر خواهر شوهر هم خواهر نیس خواهر همسر

1826

با یک عده ارتباط گرفتن خیلی سخته

دلم خونه جگرم  اتیشه  هر چی گریه میکنم دلم اروم نمیگیره دلم پی همه مادراس همه پدرا همه خواهرا برادرا همسرا تو این روزا که به هر بهانه ای داریم از دست میدیمشون  بچه های کادر درمان روزهاست که از ترس ناقل بودن خونه هاشون نمیرن اخه به کدامین گناه این همه درد و عذاب دلم پیش همه پدرا و مادراس که بچه هاشونو با خون دل بزرگ کردن و حالا به بهانه های مختلف حادثه هواپیما گرونی بنزین و حالا هم این طاعون سیاه از دست میدن یا خود پدر مادرا که حالا همشون های ریسکن با سن بالاشون بیماری قلبیشون فشار خونشون  دلم میخواد زجه بزنم فریاد بزنم گریه کنم التماس میکنم تو این روزای سخت دعاکنیم و یک صلوات بفرستیم که سر سفره هفت سین جای هیچ کس خالی نباشه و همه با دل شاد  گذر کرده باشیم از این همه  درد 🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭

مشکل اصلیت اینه ک هرچقدر اونا کنار میکشن تو بیشتر میچسبی بهشون تو خودتو بالا بگیر نه اینکه هرکاری بهت کردن ناراحت نشیو باز همون کارهارو انجام بدی باشوهرتم منطقی حرف بزن یا مثل اتفاقای روز رو که براش تعریف میکنی وسطاش دردودلم بکن اما یادت باشه با دعوا نگی ک بدتر میشه مظلوم کن خودتو و به شوهرت رفتارای زشتشون رو بگو و بااونا هم سرسنگین بشو

من یکی اینجوری باهام رفتار کنه چناااااان سگ محلش میکنم چنااااان دقشون میدم که بسوزناااااا🤨🤨

جای تاسفه که اسم یکی از ایالت های امریکا کنتاکیه!!😐😐ولی ما یه شهر واسه فسنجون و ماکارونی نداریم😑😑🤣🤣🤣به ویروس میگین وایروس؟؟؟  ور ار یو فرام پفیازاا؟😛ازمایهن ما براید بایرون لاعناتایا   
خب تو هم مثل خودشون باش عزیزم اونا دور برداشتن هرچی بی محلی کنی عزیز تر میشی این ثابت شدس

من هرچی بی محلی کنم ولی اونا فقط رفتار شوهرم براشون مهمه کاش شوهرم درکم میکرد و ی کاری مسکرد ک بهم احترام بزارن

مزخرف تر از مردا دیگ موجودی نیست😆