1920
1924
عنوان

نامزدم ازم خواست

11684 بازدید | 469 پست

دعوا داریم و تاپیک های قبلیم هست و امروز با دعوا اومد دنبالم و رفتیم شهر چند تا اسنادرسمی رفت گفت تو که میگی هیچی نمیخام باید مهریه تو حلال کنی و فقد یدونه اش میدونم بهش گفته بود باید پدر و مادر خانوم هم باشه و در کل ۶ جا رفت ولی من پیاده نشدم و میخام حلال کنم چون دلم نمیخا به خاطر مهریه تحمل شم .و اون میخاست بدون اجازه پدر و مادر باشه و نمیدونم چه شد و اینکه من ۱۸ سالمه به سن قانونی رسیدم

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

اشتباهه محضه

اصلا چرا مرد باید همچین درخواستی بکنه؟؟؟؟

بیشتر فک کن

گروه نارنجی🙋‍♀️وزن شروع۱۰۸🙆‍♀️وزن شروع چالش پاییز ۸۸🙆‍♀️وزن فعلی ۸۴.۲۰۰🙆‍♀️هدف اول۹۵✔🙆‍♀️هدف دوم ۸۷✔🙆‍♀️هدف سوم ۸۳🙆‍♀️هدف چهارم۷۹🙆‍♀️هدف پنجم ۷۵🙆‍♀️هدف نهایی ۷۰🙆‍♀️یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم🙆‍♀️تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪🙆‍♀️قدمم بگم مشغول الذمه نشم ۱۷۸😂

مهریه رو نبخشیا دختر انقد ساده نباش

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
1911

احمق نباش  این چه کاریه!!!  

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 
1826
1918