2726
عنوان

شوهرم دوسم نداره

339 بازدید | 28 پست

بچه ها حس میکنم شوهرم اصلا به فکرم نیست تا یه تعطیلی پیش میاد میگه مامانمو دعوت کن خواهرم بیاد همش من باید کلفتی کنم ولی خونه مادرش میریم یه چایی میذاره جلومون انقدررر تشکر میکنه من معذب میشم اصلا دوست نداره دوتایی جایی بریم همش میگه دلم واسه مامانم تنگ شده با اینکه مامانش تازگیا خیییلی بد باهام حرف زده یه ذره باهاش سرسنگسن نشده که هیچ قربونشم میره

خداروشكر كن ك شوهرت دور مادرش ميپلكه ن مث شوهر من دور زناي اشناي اطرافم و نزديكام

بخدا اگه كسي پاي درد و دل من بشينه روزي هزار بار خداروشكر ميكنه

تاريخ 99/9/9به آرزوم رسيدم و واژينيسموس رو شكست دادم🙏🏻❤️برام دعا كن دوست عزيزم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودت با مادرت چجوری هستی 

من خوبم ولی مادرم به شوهرم توهین کنه ناراحت میشم مامانم به شددددت به شوهزم احترام میذاره تازه من زنم من ندیدم مرد هرروز به مادروخواهرش زنگ بزنه یا ایمو کنه

نه عزیزم اگه حساس نیستی ربطی به دوس داشتن نداره همسرتون ناف عاطفیشو از مادرش نبریده حالا قرارم نیست ...

با اینکه دوسالونیمه فقط ازدواج کردیم هیییچوقت یه روزو کامل برای من نبوده همه تعطیلیا به جای تفریح یا باید بریم خونه مادرش یا خواهرش یا اونا بیان درصورتی که خواهرش همششش با شوهرش تو مسافرته وخیییلی کم درگیر خانواده شوهرشه مادرشم همش میگرده 

من خوبم ولی مادرم به شوهرم توهین کنه ناراحت میشم مامانم به شددددت به شوهزم احترام میذاره تازه من زنم ...

خوب شوهرتون وابسته تر از شماست ب خانوادش

داداش منم وابستس ولی خوب هنوز مجرده😄

با اینکه دوسالونیمه فقط ازدواج کردیم هیییچوقت یه روزو کامل برای من نبوده همه تعطیلیا به جای تفریح یا ...

میتونی قبل از یه روز تعطیلی توی یه فضای دوست داشتنی بگی این جمعه دلم میخواد یه کم تنها باشیم من و تو زیر آسمون خدا 

خداروشكر كن ك شوهرت دور مادرش ميپلكه ن مث شوهر من دور زناي اشناي اطرافم و نزديكام بخدا اگه كسي پاي ...

درد ماها که سوهرمون بچه ننه س رو نکشیدی ببینی چه زنای چه مادرش باشه دورش بگردع ولی به تو اهمیت نده چقدر دردناکه

2706