2726

خانوما راهنماییم کنید 

پسرم ۲۰ ماهشه الان نزدیک ۲۵ روزه که تصمیم گرفتم شیرشو تدریجی قطع کنم چون خیلی وابسته بود روزا الان یکبار یا دوبار برا خواب ظهر میخوره ولی اگه کامل نخابه تا شب هی بهونه میگیره و یه موقعها مجبور میشم بهش بدم برای خواب شبم میخوره 

و نزدیک دوهفتس که شبا هم شیرشو کم کردم ولی یه شب بلند میشه آب میخوره میخوابه و بدقلقی نمیکنه ولی یه شب مثل دیشب سه بار بلند شد و هر سه بارم مجبور شدم دادم نه میذاشت بغلم کن نه آب مبخورد به هیچ صراطی نبود نمیدونم این راه جواب بده یا نه میترسم اینهمه تلاش کنم آخرسرم مجبور شم سینمو تلخ کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هلی جان شاید به نظرت خنده دار بیاد ولی باهاش حرف بزن

باور نمیکنی حرف زدن و توضیح دادن (با اینکه حس میکردم اصلا متوجه نمیشه) چقدر موثر بود روی پسر من

بهش میگفتم دیگه میمی برای هردوتامون بده بدنمون ضعیف میشه مریض میشیم

خودش دیگه نخواست پسرم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

من ک روز اول تلخ کردم 

تلخک بزن راحت کن هم خودت هم بچه رو

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

من چسب برق زدم روش گفتم پوف شده

سه ماه نمیدمش هی رد میشه میگه پوووف 😄

تو شیشه شیرخشک میخوره عادت کرده دیگه 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

عزیزم حیف چرا زود میگیریش. بذار دو سال کامل بشه. 

منم ححدود دوهفته پیش پسرمو از شیر گرفتم خیلی گریه کردم دلم نمیومد

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
هلی جان شاید به نظرت خنده دار بیاد ولی باهاش حرف بزن باور نمیکنی حرف زدن و توضیح دادن (با اینکه حس ...

گاهی بهش میگم که تو بزرگ شدی دیگه نباید بخوری یا بده میمی ولی تا الان که جواب نداده

هلی جان شاید به نظرت خنده دار بیاد ولی باهاش حرف بزن باور نمیکنی حرف زدن و توضیح دادن (با اینکه حس ...

اره منم برا پسرم توصیح دادم و یه شبه از شیر گرفتمش الان موندم سر دومی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم حیف چرا زود میگیریش. بذار دو سال کامل بشه.  منم ححدود دوهفته پیش پسرمو از شیر گرفتم خیلی ...

به نظرم دیرم شده بعد یکسالگی فقط وابستگی میاره هم مادر هم بچه اذیت میشن

اره منم برا پسرم توصیح دادم و یه شبه از شیر گرفتمش الان موندم سر دومی

بچه ها باهم خیلی فرق دارن دوست من سربچه اولش انقدر که خوش قلق بود به راحتی شیر و پستونک و پوشک گرفت و فکر میکرد بچه ها همه همین مدلن ولی الان سر دومی عاجز شده و میگه تازه میفهمم بچه داری چیه و چقدر سخته 

2706