2737
2739

پشیمون میشی برمیگردی😐

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

@نی_نی_یار_5    

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو چرا پا پیچ من شدی سر هیچی ها دردت چی بود

شما خیلی بی ادبی .حالم بهم خورد چه طرز صحبته اخه.اسکرینو دیدم

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2738
میدم همه تاپیک منو بخونن که چه ایرادی داشت تو پاپیچ من شدی ها شاید آشنا هستی

واقعا ۳۵ ساله هستید؟ بیشتر میخوره اول بلوغ باشی

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
چه پیگیر

چه گهی میخاد بخوره من تاپیک زدم امده وسط چرت وپرت میگه توروخدا برو بخون ببین الکی امده به من گیره میده نمیدونم دردش چی بود البته بهش حق میدم تازه جداشده سر من خالی کرد اصلاتعجب میکنم وا

چه گهی میخاد بخوره من تاپیک زدم امده وسط چرت وپرت میگه توروخدا برو بخون ببین الکی امده به من گیره می ...

شما هم نباید فحش زشت میدادی به ایشون. اگه خیلی ناراحت بودی تاپیکتو قفل میکردی‌

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁