2410
2553
عنوان

خسته ام از رفتار های خانواده شوهرم

649 بازدید | 44 پست

همشون عجیب غریب ان‌...

خواهرشوهرم بدون شوهرش حتی خونه مادرش نمیاد..مادرش مریض احتباج به مراقبت داره.

چون شوهرم و من رانندگی بلدیم ماها شدیم همه کاره مادرش...اونش مهم نیست

دختر داره خونه ....چهل و دو ساله. ...اندازه ۱۵ ساله نمی فهمه

اونی یکی از ازدواج کرده شوهر شوهر می کنه..فقط می ره ارایشگاه اونم‌شوهرش می بره میاره...

اخر داستان هم اون ها عزیزن...مادرشون ازشون حساب می بره ...یه نخ بهم دادن ..دخترش پس گرفت گفت مادرم احتاج داره‌‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

پرت کن توصورتش همشون ارث پدری طلب دارن ازخانواده دختر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
فقط اونجا که نخو پس گرفت    

حالا کاموا مال چهل شال پیشه.....دخترش بهش چشم داشت...کلا یه بارم شوهرم کارد اورده بود یدونه خونه ما ...اول ازدواج...خواهر مجردش گفت می شه اونو پس بدید می خوام ببرم سرکار باهاش میوه پوست بکنم...من هاج و واج موندم.‌..

شده مثل خانواده همسر من

دیروز شوهرم دیگه با ناراحتی میگه اینا نمیفهمن!! اصلا هیچیو درک نمیکنن! اصلا متوجه نمیشن آدم داره چی میگه که بخوان درک کنن🤦‍♀️

اما من میدونم مثل همیشه بازم میره دست به سینه ببینه چیکار دارن🥺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
هرچقدر عروس به خانواده شوهر خوبی کنه زود یادشون میره.بی خیال باش بیشتریشون اینطورین

من خداییش خیلی کارها کردم...اما دختراش ادعای چی دارن وقتی یه خونه هم تمییز نمی کنن...مادرشون ۷۶ سالشه‌‌...فقط بشینن از خودشون از هنرهای خودشون می گن....همش می گن ما خوشکلیم ما موهامون خوبه ما اجتماعی هستیم.....زشته بابا..مادرت محتاج‌عروس باشه ..من می رم داروخانه یک ساعت می شینم تا استعلام داروش بیاد....مادرم بفهمه منو می کشه

2706