2733
2734

منم چندماه دیگه میخوام امتحانی بخرم چندتا دونه

بزارم تو سیسمونی

ولی تعریفش رو شنیدم

هم از لحاظ اقتصادی به صرفه هست

هم میگن ضررهایی که پوشک‌های آماده دارن اینا نداره

هم پس نمیده و استفاده ازش راحته

و شستنش هم شنیدم مثل کهنه سخت نیست

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم فقط شنیدم، کسی ندیدی استفاده کرده باشه؟

نه تازه تازه داره جا میفته

میتونی دوسه تا دونه بخری امتحان کنی،ببینی ارزش داره یا نه!

منم فقط چندتا میخرم ببین چجوری هستن

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2728
اوکی امروز سفارش دادم اگه خوب بود میام همین جا میگم😊😊

لطف میکنی به من بگی شستشوش و اینا خیلی دردسر داره یا نه!

چون من از بابت شستشو یه کم ذهنم مشغوله!

یه سال از درسم مونده،نمیدونم بتونم برسم مثلا ازونا ببندم برای بچه و بشورم یا نه!

چون باید تمیز هم شست دیگه!

چشم حتما، فقط اگه تونستی به نظرم یه کهنه شور بخر، کارت رو خیلی راحت تر میکنه

فکر خوبیه❤

راستی لایه‌ی محافظ هم خوبه‌ها

محافظ کهنه یا پوشک بهش میگن

میندازیش دور بعد از استفاده،نمیزاره پوشک خیلی کثیف بشه

2738
آره دو بسته اش رو سفارش دادم ببینم چطوره؟

سلام . استفاده کردین؟ راضی بودین؟

خدایا!!!!راضیم به رضات و مطیع امرت هستم. میدونم تو هر چی بخوای برام صلاحمه.میدونم وقتی توکل می کنم به تو یعنی ایمان دارم که بهترین برام انتخاب می کنی. همیشه ب خودم گفتم و باز می گم. وقتی از خدا یه حاجتی داری این ۴ مورد یادت باشه      ۱. ممکنه یه چیزی من خیلی بخوام ولی صلاحم ندونی  ۲. ممکنه چیزی من اصلا نخوام و صلاح منو تو داشتنش بدونی  ۳. ممکنه بخوام و صلاح بدونی ۴. ممکنه نخوام و صلاح ندونی    در کل هر چی تو بخوای همینه. هوام داشته باش. هوای زنان این سرزمین داشته باش