2410
2553

سلام من از وقتی زندگیم پراز مشکلات بخصوص نازایی شده همش حسادت میکنم

بااین حسادت خودم خیلی اذیت میشم همش خودخوری میکنم

احساس میکنم همه خوشبختن همه سالم هستن جز من

چیکار کنم کنترلش کنم که روحم اذیت نشه ایقد

منم اعتراف میکنم خانمای باردار رو میبینم دلم شکم قلمبه میخواد .که دست روش بزارم .

مطب که میرم سرم پایینه که اذیت نشم و هی نگاهشون نکنم .چون دوس ندارن

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

هر وقت خاستی حسادت کنی بگو یه روزی همه دنیا هر چی دارن و ندارن باید بزارن برن چه ارزشی داره بخام حسادت کنم 

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از قدیم گفتن زن نازا حسود میشه 

منم چندین بار سقط کردم و ۸ساله عروسی کردم و...

تا قبل این اتفاقا حسود نبودم الانم نیستما اما یهو دلم با هرچیزی میشکنه و ب دلم میاد 

نمیدونم چارش چیه خواهر 

فقط میدونم درد کمی و تحمل نمیکنیم 

خدا خودش آرامش بده ب بدلمون 💔

اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️
2456
منم اعتراف میکنم خانمای باردار رو میبینم دلم شکم قلمبه میخواد .که دست روش بزارم . مطب که میرم سرم پ ...

انشالله بزودی برای تو خواهرم 💔

منم همینم 

تو دنیا چنتا زن وجود داره ک مثل ماست و این درد و تحمل میکنه ؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️

عشق من حسود نیستی

یه مقدار حساس شدی که طبیعی هم هست

از خدا میخوام،به زودی حاجت دلت رو بده....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

مثل من،برای خودم برنامه گذاشتم و هدف تعیین کردم به مرور که توی برنامم پیشرفت میکنم حس حسادتم نسبت به اطرافیان کمتر میشه

مثلا برنامه ورزشی مرتب، یا یه کلاس و حرفه برای خودت پیدا کن مثل زبان، خیاطی و...

امیدت هم به خدا باشه، از ته دل به خدا امید داشته باش به موقش نی نی تورو هم میده

انشالله بزودی برای تو خواهرم 💔 منم همینم  تو دنیا چنتا زن وجود داره ک مثل ماست و این درد ...

خیلی ممنونم .برای شما هم انشاالله .

نمیدونم توی حکمت کار خدا موندم.به کسی که نمیخواد بچه میده خانم میاد با استرس تاپیک میزنه چه خاکی بسرم بریزم حامله م .یا این همه خانواده ک بچه دارن و آزارش میدن .

به کسی هم که بچه میخواد عین من .نمیده

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2714

منم وقتی میفهمم کسی حاملس. ناراحت میشم. نه از اینکه بقیه حامله هستن ناراحت بشم. از اینکه من حامله نمیشم ناراحت میشم😭😭امروزم بی بی چک منفی بود

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

حسادت در حد منقول خوبه و باعث رقابت و تحرک میشه

اما جایی که نشه کاری کرد و یا دست ادم نباشه و یا باعث آسیا به خودتو یا بقیه بشه بده

ادما معمولا باطن زندگی خودشون رو با ظاهر زندگی بقیه مقایسه میکنن

رو چیزای که داری فکر کن خیلی ها بچه دارن اما دوس ندارن داشته باشن خیلی ها ندارن و دوس دارن داشته باشن

تو نداری پس به این فکر کن از کلی مسئولیت رها شدی 

البته ممکنه اصلا بچه دار شدن به صلاحت نبوده باشه

ما میخواهیم کارهای خدا رو با علم ناچیزمون درک کنیم و با علم ناچیز‌مون خدا رو مورد قضاوت قرار میدیم

تروخدا دکتره خوب تو شیراز کسی نمیشناسه؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
حسادت در حد منقول خوبه و باعث رقابت و تحرک میشه اما جایی که نشه کاری کرد و یا دست ادم نباشه و یا با ...

اگر به صلاح نبود اینقدر آرزوشو به دلم نمینداخت

بهم صبر میداد 

الان که آرزوشو دارم یا تاوان گناه هست یا امتحان الهی 

این البته نظر خودمه

عزیزم به داشته های خودت فک کن به سلامتی که داری که خیلیا روی تخت بیمارستان عذاب می کشن هیچکس زندگیش بدونه مشکل نیس اونی که بچه داره حتما خوشبخت نیس

میشه برا سلامتی همه مریضایه صلوات بفرستید؟  
2706