2703
2553

واسه اولین بار با داداشم قراره تنها باشم تو خونه قبلا یا من میموندم یا اون. خیلیم ازش بدم میاد الان نمیدونم ادم حسابش نکنم یا نه ؟؟ شما بگید

با من زیاد مشکل نداره بقیه رو اذیت میکنه ولی برای منم هیچ احترامی قائل نیست درکل ازش بدم میاد ولی گاهی حرفامو بهش میزنم یا نظر میخام ازش

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....

معمولی باش باهاش 

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

از کسی خوشم میاد ک خب مشکلی باهاش ندارم

اگه از کسی بدم بیاد دیگه صد سال هم طرفش نمیرم

.

از داداشم بدم میاد اصلا ارتباطی باهاش ندارم اون باهام حرف میزنه من اصلا کاری ب کارش ندارم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
از کسی خوشم میاد ک خب مشکلی باهاش ندارم اگه از کسی بدم بیاد دیگه صد سال هم طرفش نمیرم . از داداشم ...

مجردین؟

2714
باشه پس باهاش بیرون اینا نمیرم زیادم حرف نمیزنم

ببین اگه باهات خوبه توهم خوب باش ولی دیدی اگ بحث کنی یا حرف بزنین دعواتون میشه معمولی ولی اگ گف بریم فلان جا خیییلی دوسداشتی برو...

من داداشم هفت سال ازم بزرگ تره عاشق اخلاقشم...دعوامون میشه باهم لج میکنیم ولی خب بازم خوبه درکل...

داداشا خوبن فقط اگ خیلی رو مخ نرن

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
مجردین؟

اره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

فقط اینو بگم اگهه ازدواج کنی بری سر خونه زندگیت انقدر دلت براش تنگ میشه دقیقا دلت برا همون رفتاراش تنگ میشه...من وداداشم هرروز دعواداشتیم  همش رو مخم بود ولی از وقتی رفتم خونه بخت انقدر دلتنگ دعواهامون بودم  

ببین اگه باهات خوبه توهم خوب باش ولی دیدی اگ بحث کنی یا حرف بزنین دعواتون میشه معمولی ولی اگ گف بریم ...

ن من میخاستم بهش بگم بیرونو... داداش من کوچیک تره.ببین انقد ازش بدم میاد ک هر روز میگم کاش یا اون بود یا من

اون زیاد مخالفتی نداشت ولی من ده بار به مامانم اینا گفتم نرین منو با این روانی تنها نزارید. اونا هم فرار کردن از دستش دیگه بابام خسته شده بود

فقط اینو بگم اگهه ازدواج کنی بری سر خونه زندگیت انقدر دلت براش تنگ میشه دقیقا دلت برا همون رفتاراش ت ...

🤢🤢🤢🤢 برنامه دارم تو خونمم راش ندم

من اصلا به خانوادم حسی ندارم فقط گاهی دلم براشون میسوزه همین ازدواجم دوست ندارم زیاد تنهایی بهتره

ن من میخاستم بهش بگم بیرونو... داداش من کوچیک تره.ببین انقد ازش بدم میاد ک هر روز میگم کاش یا اون بو ...

😂🤦🏻‍♀️

ببین باهم کنار بیاین پسرا خیلی هم بد نیستن...

اگ میدونی میاد باهات بهش بگو ک برین...

حتما خیلی دعواتون میشه...ولی خب طبیعیه...

داداش منم قبل اینکه بره از خونه باهم مشکل داشتیم ولی الان خیلی دلم تنگ میشه واسش...

2706