2726

دیروز دکتر به همسرم گنادوتروپین و ال کارنتین و زینک داده به نطرتون خوبه ؟؟؟

اون امپوله تاثیر داره شیش تا نوشته بهشم نگفته چند وقت یه بار بزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم برای اقدام بذار کرونا بره  الان مایی که بچه داریم ۲۴ ساعته توی ترس و لرزیم

اومدیم و کرونا حالا حالاها موندگار شد منی که به زور پرزود میشم و همسری که مشکل داره به نطرت چن سال دیگه قدرت باروری داریم ؟؟؟

عزیزم من این آمپول ها رو نمی‌شناسم ولی شوهرم که مشکل داشت اسپرمش این کار هایی که میگم رو انجام دادیم اوکی شد سیو کردم توی هر تاپیکی که مشکل اسپرم دارن می‌فرستم چون خودم گذروندم این روزا رو

شوهر من تحرک مورفولوژی تعداد جهش مشکل داشت این کارها رو کردیم سومین بارداریم موفقیت آمیز بود تا قبل اینکه اینا رو رعایت کنم سقط میشدن اینایی که دارم میگم همه رو رعایت کنه همزمان اقدام کنین زوووود نتیجه میبینین ان شاالله اول خودت رو بگم من خودم هیچ مشکلی نداشتم و اسید فولیک و متفورمین مصرف میکردم متفورمین رحم رو عین جاروبرقی می‌کنه تا هفته ۱۲ بارداری هم دکترم برام قطعش نکرد ( من سرخود میخوردم یکی از دوستام پرستاره بهم از قبل گفته بود بخور رحم رو آماده می‌کنه منم می‌خوردم) 

بقیه اینا دیگه با شوهرته که رعایت کنه ولی هر کدوم رو که خواستی باهاش شریک شو انجام بدی خیلی خوبه ولی اجبار برای انجام دادنشون با شوهرته

خوردن ترکیب گرده نخل نر و عسل هر روز صبح یه قاشق 

خوردن ترکیب سیاهدونه ساییده نشده و عسل هر روز صبح

خوردن کاسنی هر روز

خوردن چهارده تا بادوم هر روز 

خوردن روزی یک الی دو قاشق سویق هر روز بهتره خالی خالی ناشتا خورده بشه ولی اگر نمیتونه بریزه توی معجون یا شیر 

خودت هم حتما سویق بخور سویق بچه رو جون دار می‌کنه از بین سویق ها من سویق سنجد رو خیلی دوست داشتم که طعم شیرینی هم میده عطاری ها دارن بسته بندی شو بخر

خوردن معجون هر روز یا یه روز در میون که از اینا درست شده: شیر خرما عسل شیره موز گردو بادوم کرده نخل نر پودر نارگیل سویق 

خوردن صبحانه ها یه پیاز خرد شده که توی روغن زیتون تفت دادی و یه تخم مرغ محلی روش شکستی

خوردن ترکیب ۲۵ گرم ژل رویال و نیم کیلو عسل هم شنیده بودم خوبه ولی همون ماهی که میخواستم بخرم باردار شدم

خوردن ویتامین ای

خوردن هر روز قرص well man تا سه ماه (دوره ش باااااید کامل بشه ما سه ماه اینو مصرف کردیم طول درمانش تکمیل شد باردار شدم) پنتوکسی فیلین و کلومیفن که دکتر تجویز کرده بود  

ولی ول من رو بدون نسخه پزشک هم میتونی مصرف کنی تقویتیه برای خودت هم میتونی ول وومن بگیری یه کم گرونه فقط یعنی قرص تا سه ماهش رو من پارسال پونصد و خرده ای خریدم مثل اینکه توش ژل رویال هم داره
من یه ظرف دربسته که توش فضاهای مختلف برای ریختن مواد داشت از اینایی که میشد از قبل آماده کرد آماده کرده بودم صبح به صبح شوهرم از یخچال در میاورد میخورد می‌رفت سر کار دیگه هر روز بهش نمی‌گفتم اینو بخور اونو بخور خودش میدونست اون ظرف مال اونه و باید بخوره

ولی کارایی که من مطمئنم اگر نگم صد در صد حداقل هفتاد درصد اثر داشتن اینا بود

حذف آب داغ از حمام و دستشویی 

حذف شورت تنگ و پوشیدن شورت گشاد (شورت تنگ بیضه رو گرم می‌کنه بیضه گرم باشه اسپرم های سالم از بین میرن)

ماساژ بیضه ها با یخی که توی کیسه فریزر گذاشتی 

و بعد ماساژ بیضه با روغن زیتون و بعدش اقدام ( این دو تای آخر کیفیت رابطه رو هم بالا می‌بره و با شور بیشتری اتفاق میفته و همین هم خودش عالیه برای لقاح) 

مسأله مهمی هم که بااااید روش تاکید داشته باشید نداشتن استرس هست نه خودت نه شوهرت نباید استرس داشته باشید من مدیریت بحرانم بیشتر از شوهرمه شوهرم اصلا نمیدونست که چقدددددر آزمایش اسپرمش افتضااااااحه چون جواب آزمایشش رو من برده بودم دکتر

واسه همین بی خیال بود چون بهش میگفتم انقدر سبک زندگیا بد و ماشینی شده که هر کس بره آزمایش بده مشکل داره و این کارا بخاطر اینه که نطفه قوی تر و سالم تری تشکیل بشه و...

هر وقت هم که مقاومت میکرد و غر میزد بهش میگفتم نه ماه قراره من حملش کنم این چند ماه رو هم تو همکاری کن ولی چون شوهرم رو میشناختم که اگر بدونه خودش رو می‌بازه و بخاطر سقط هام عذاب می‌کشه بهش عمق فاجعه رو نگفته بودم فقط در حد کم میدونست همین استرس نداشتن خودش خیلی خیلی خیلی زیاد تاثیر داره دیگه تو بدون من حاضر بودم غر غر های شوهرم واسه خوردن قرص ول من که می‌گفت بو میده 😐 رو تحمل کنم ولی بهش نگم چقدر وضعیتش داغونه

اومدیم و کرونا حالا حالاها موندگار شد منی که به زور پرزود میشم و همسری که مشکل داره به نطرت چن سال د ...

نه گلم اقدام کن شما نمی‌شه زمان رو از دست داد

چون شما خودت هم سخت پریود میشی خودت هم کارهایی که نوشتم رو انجام بده از روی نوشته میخونی سخت و زیاد به نظر می‌رسه ولی میتونی اکثرشو درست کنی بذاری توی یخچال هر روز یه قاشق از هر کدوم بخورین توی عمل ساده ست بهت قول میدم استرس رو بذارین کنار زود باردار میشی 

ماساژ رو هم جدی بگیرید

طول درمان رو هم سه ماهه در نظر بگیرید

یعنی اینا رو مصرف کنه بعد از سه ماه آزمایش بده میبینه که بهتر شده

ژل رویال رو از اینستا هم می‌تونی تهیه کنی یه پیج هست به اسم ملکه همچین چیزی اونجا میتونی پیدا کنی خیلی تعریف کرده بودن از اصل بودنش

شوهر من تحرک مورفولوژی تعداد جهش مشکل داشت این کارها رو کردیم سومین بارداریم موفقیت آمیز بود تا قبل ...

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی عسل طبیعی گرفتم برم مغزم واسش بگیرم دیروز ۴۸۰ تومن دارو بهش داده دکتر .

خودمم قبلا متفورمین میخوردم دکتر بهم داد حالت تهوع میگیرم نمیتونم به هیچی لب بزنم دیگه گفت نخور قندت میفته واینا ..

یخ رو بیضه خم بازم یه مدت انجام داد دیگه من سرد شدم از دارو و اینا ولش کردیم الان بازم میخوام از اول شروع کنم ..

در هر صورت لطف کردزد اطلاعاتتون مفید بود کاش اونایی که تجربه دارن میومدن مینوشتن ..

ولی خوب این روزا این جور تایپیک ها طرفدار نداره

نه گلم اقدام کن شما نمی‌شه زمان رو از دست داد چون شما خودت هم سخت پریود میشی خودت هم کارهایی که نوش ...

مرسی عزیزم باور کن یه مدت هر شب بهش خرنوب میدادم .هر روز تخم مرغ و کلا رژیمی که دکتر داده بود ولی خوب ول کردم الان دوباره دارم شرول میکنم 

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی عسل طبیعی گرفتم برم مغزم واسش بگیرم دیروز ۴۸۰ تومن دارو بهش داده دکتر . خ ...

عزیزم همه رو با هم انجام بدین به قصد لذت رابطه داشته باشید اصلا بچه رو از توی مغزت بنداز بیرون 

برای اینکه ضمیر ناخودآگاهت هم به این باور برسه روز هایی که تخمک گذاری نداری هم رابطه داشته باش بذار جفتتون به این باور برسید که صرفا برای لذته که رابطه دارید

تایم های دو نفره بودنتون رو بیشتر کنین فیلم ببینین برید پشت بوم چایی بخورین کارهایی که روحتون رو به آرامش میرسونه انجام بدین

من دو بار سقط داشتم با یه بارداری موفق هر سه بارداریم دقیقا توی تایمی بود که من مسافرت رفته بودم اصلا از فکر بچه بیرون بودم  استرس فاجعه ست برای هر دو تا تون اصلا باروری رو مختل می‌کنه

منم زیاد تاپیک میزدم ولی نمی اومدن چون هر کسی این مشکلات رو نداره که

ناراحت نباش توی ساعت های مختلف بزن افراد بیشتری ببینن اگر تجربه داشته باشن جواب میدن

به این فکر کن که خدا میخواد ازت یه مادر قوی بسازه شاید بچه تو همون کسیه که میخواد دنیا رو جای بهتری برای زندگی کنه شاید قراره یه آدم فوق العاده به دنیا بیاری که نیاز به بستری داره که به تمام پتانسیل های رشدش برسه و اون بستر یک مادر قوی و فوق العاده ست 

از خودت یه مادر قوی برای بچه آینده ت بساز 

بالاخره بچه میاد 

این تایم رو خوب و درست بگذرون جوری که وقتی بچه ت اومد توی بغلت و برگشتی عقب و خودتو یاد آوردی ، به خودت افتخار کنی که سختی ها رو با قدرت پشت سر گذاشتی نه با ناراحتی

مرسی عزیزم باور کن یه مدت هر شب بهش خرنوب میدادم .هر روز تخم مرغ و کلا رژیمی که دکتر داده بود ولی خو ...

عزیزم شما باردار شدی دوروز پیش دکتر این آمپول رو برا همسر منم نوشت پنج تا که ماهی یه دونه بزنه

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
عزیزم شما باردار شدی دوروز پیش دکتر این آمپول رو برا همسر منم نوشت پنج تا که ماهی یه دونه بزنه

نه متاسفانه 

انشالله که واسه شما تاثیر داشته باشه ماهی یه دونه ؟؟

همسرم هفته ای یه دونه میزد

2706