2733
2734

باشوهرم رفتم خیابون برای ی کاری اداری بود ی ساعت تو اون جا معطل شدیم بعدش اومد بیرون من دم در بودم گفتم چیه اعصابش خراب بود ی دفعه تو خیابون سر من داد زد همه برگشتن نگاه کردن منم هیچی نگفتم اومدم خونه وقتی اومدم خونه انگار ن انگار چیزی گفته اومد هی ازم سوال میکرد منم جوابشو اصلا ندادم بعد ول کن نبود برگشتم گفتم برات متاسفم تو خیابون اون چه کاری بود کردی بعدش بحثمون شد من اومدم تو اتاق یکم کار خیاطی انجام دادم و بعد گرفتم خوابیدم 

از اون روز همش دورمه و قربون صدقم میره ولی من کلا سرد شدم  هرچی باهم حرف بزنه درحد دو کلمه اونم چون همش مهمون دارم و جلوی مهمونام نمیخوام ابرو ریزی شه شبا هم وقتی میخوام بخوابم جامو جدا میندازم اما اون ول کن نیست میاد پیشم عادتشه تا من بغلش نباشم نمیخوابه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای خودمون متاسفم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

اااوووو اسییی اینجوریم خوب نیس .تو بیرون مردا خیلی کم طاقتن توام بگذر..دلتو باهاش صاف کن و باهاش حرف بزن و بگو ک یکم آرامش داشته باشه تو بیرون...خیلی داری دور میشی از شوهرت اسی جان حواست باشه

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2738

بهش بگو‌ب ی شرط میبخشمت ک بریم همون خیابون جلو همه بلند ازم معذرت خاهی کنی و زانو بزنی، 😂😂وای خیلی باحال میشه

ی بار یکی از دوستام همین کارو کرد البته توخیابون نبود میگفت جلو‌خانوادش، 😂😂😂

حالا عصبی بود ،خودشم که پشیمونه بهتره کشش ندی،ناز کشیدن نا به جایی ها،

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
2706