2733
2739
عنوان

اینستای دوستام

170 بازدید | 23 پست

پر عکسهای خوشگله از خودشون وزندگیشون.من جملات فلسفی و سیاسی و ...

منم بچه خوشگل دارم جاهای خوشگل میرم وعکس هم میگیرم ولی نمی دونم چرانمی تونم اینقدر برون گرا باشم که اینارو بذارم تواینستا.به نظرتون آن نرمالم؟ شایدم اعتمادبه نفس ندارم ولی کلا دوست ندارم زندگی خصوصیم جلوچشم همه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کارت بهتره

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2731
2738
من ب همین دلیل تو میخوام اینستامو حذف کنم!چون حس میکنم پیج من خالیه:/

خب بالاخره مطالب جالبی هست که دوست داری بابقیه به اشتراک بگذاری مت مثلا شعری بامنظره ای ازطبیعت یا مطالب دیگه میذارم

منم چن ساله اینستا دارم فعلا ی عکسم نذاشتم😀چیه آخه ب نظرم مسخره س چن نفر عکس منو بچمو ببینن ک چی بش ...

آخه از بس همه میذارن من باخودم فکر کردم من نمیذارم سوبرداشت نشه مثلا بگن لابد تاهلشو پنهون میکنه یا از زندگیش راضی نیست یا اینکه سروضعی ندارن لابد یا لابد شوهرش کچله و...😅

ه

اونا ندید پدیدن کار درست و تو میکنی عزیززم

یعنی نتیجه ندید وپدیدیه؟ شاید میخوان حس خوبشونو به بقیه منتقل کنن و شکر نعمت هایی که دارن رو بگذارن.ویا اوری کنن زندگی زیباست

2706