2733
2734
عنوان

پکیجای دوزبانه دکتر امینی کی داره؟

431 بازدید | 12 پست

سلام خانوما کسی این پکیجا رو کامل داره ؟ کسی میشناسید تهران باشه  اینارو داشته باشه؟ من همشو میخوام بریزم تو هارد یجا داشته باشم کسیو ندارم اینجا جدا جدا هم هم خیلی گرون میشه هم ما دستگاه دی وی دی نداریماگ کسی میشناسید یا خودتون دارید میشه معرفی کنید من هزینشو به اون بدم بجا موسسه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام یجا داصته باشم هی الکی پول پست ندم تو خونه هم باشه هی الکی حرص نخورم کی بیاد کی نیاد

سلام بهتره کم کم بخرین چون باید ببینین فرزندتون به چه کارتونی علاقه داره بعد بگیرین بقیه شو اگه خواستین من می تونم تو انتخاب کارتونها راهنمایی کنم 

2731
سلام بهتره کم کم بخرین چون باید ببینین فرزندتون به چه کارتونی علاقه داره بعد بگیرین بقیه شو اگه خواس ...

ممنون میشم من پکیج زیر یکسالو همشو گرفتم بعضی کارتوناش واقعا جالب نبود و بچمم دوست نداشت اصلا بالای یکسالو میخوام سفارش بدم حالا ب نطرتون کدوماش خوبن ؟

ممنون میشم من پکیج زیر یکسالو همشو گرفتم بعضی کارتوناش واقعا جالب نبود و بچمم دوست نداشت اصلا بالای ...

شما کارتونها رو از کجا سفارش می دین ؟ نماینده های آقای دکتر امینی خودشون مشاوره می دن که چه کارتونهایی بهتر هست ولی به نظرم من
پوکویو
مادرگوس کلاب

هری د بانی 

بی بی کلس

شما کارتونها رو از کجا سفارش می دین ؟ نماینده های آقای دکتر امینی خودشون مشاوره می دن که چه کارتونها ...

بره نماینده ما خانم اخشا بی ان خودشون پبنهاد میدن من برا بار اول پک شش ماهو کامل گرفتم ولی مثل اینکه دیگ نمیشه و خودشون پیشنها  میدن شما نماینده این ؟

2738

فرزند من الان سه سال و نیم در معرض کارتونها هست والان دوزبانه شده البته روشی هست که باید خیلی صبور باشید شاید تا یکسال اول هیچ کلمه ای به زبان نیاره  و اینکه پسر من به یکباره متوجه شدیم تمام حروف رو یاد گرفته  تنها روش این هست که ما نباید به بچه ها کاری داشته باشیم و نه تشویقی و نه فشاری  فقط سی دی مناسب سنش رو برایش تهیه کنیم البته الان سایت هم دارند که هست روز اول میتونید رایگان  استفاده کنید

من دارم ۸ تا سی دی صوتی خریدم ۷۱ تومن  برا باردادی تا ۸ سالگی  کم کم باید بخری  ...

سلام عزیزم خوبی میگم از پک هایی که خریدی یسری سوال داشتم چطورین پک ها مثلا برای، یه دوره فقط یه کارتون پخش میکنی یا نه چندتا همزمان؟ مثلا کارتون پیاپیگ رو با کایلو پشت سرهم میذاری، یا میذاری کایلو کل سی دی ها ک تموم شد بعد میری سراغ پیاپیگ ممنونم ک جواب بدی برات ایت الکرسی وحدیث کسامیخونم

سلام عزیزم خوبی میگم از پک هایی که خریدی یسری سوال داشتم چطورین پک ها مثلا برای، یه دوره فقط یه کارت ...

سلام عزیزم من فقط یک دوره کوتاه استفاده کردم من صوتی خریده بودم 

الان دختدم ۲۰ ماهشه چون هنوز فارسی رو خیلی حرف نمیزنه گذاستم بعد از ۲ یا ۳ سال سی دی تصویزی بخرم براش.

ببین سی دی رو بزار تموم شد برو بعدی

یا اگر بچت نسبت ب سی دی خاصی علاقه نشون میده طبق میل بچه پیش برو

ممنونم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
فرزند من الان سه سال و نیم در معرض کارتونها هست والان دوزبانه شده البته روشی هست که باید خیلی صبور ب ...

از چند سالگی شروع کردین؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟