2737
2734
عنوان

اگه یکبار دیگه بچهابرگردین عقب همین همسرتون روانتخاب میکنین🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 107 پست
همسرم‌در حال حاضر را آره ولی اولهای عقدو عروسیمون رانه چون الان واقعا دوستش دارم ولی اوایل یه جو ...

مثل زندگی ما

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره حتما انتخابش میکردم چون خیلی مهربان و با اخلاقه . اما اشتباهات اول زندگیمو تکرار نمیکنم چون تو روابط با خانواده شوهرم زیاد دچار اشتباه شدم و بعد ها چوبش رو بدجور خوردم . مخصوصا از جاری بیشعورم و مادر پدر همسرم

به پدرش مثه پدرم احترام کردم و دوسشون داشتم اما آخرش پدرش بدجور منو جلو جاریم خورد کرد و دلیلش رو پرسیدم گفت من جای پدرتم و در جایگاهی نیستی بهت توضیح بدم . اختیارت با منه و باید بگی چشم

اما جاریمو خیلی احترام میکنن چون اصلا بهشون محل نمیده و خودشو میگیره

ازون روز منم کلا عوض شدم و کاری بهشون ندارم . چندین بار عذرخواهی کردن اما چه فایده ازون جریان دوسال میگذره جاریم خیلی بی احترامم میکنه همش طوری رفتار میکنه تو ارزش نداری حقته پدرشوهر خوردت کنه 😔

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2728
همسرم‌در حال حاضر را آره ولی اولهای عقدو عروسیمون رانه چون الان واقعا دوستش دارم ولی اوایل یه جو ...

وابسته ب خانواده🤔

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
2738

من شوهرم خودش خوبه اما خانوادش جيگرمووووو دروردن جيگرمووووووووو 

مادر و خواهرش

اگه برميگشتم عقب خيلييي اديت شدم

من ميتونستم بهم بزنمم چون دوران نامزدي خانوادش بدحنسيشونو با من شروع كردن

اما همسرم دوست داشتم كه موندم

بازم انتخابش ميكردم

اما از روز اول خانوادشو تحويل نميگرفتم كه واسم شاخ نشن

سادگي هامو انجام نميدادم

از حقم دفاع ميكردم 

تا كمتر ضربه بخورم

جواب كاراشونم ميدادم

بیله چین که هیمسر من بیهترین و خیشتیپ تیرین و جیذاب تیرین میرد دینیاست و مینو از هیمه بیشتر دیس ...

😂😂😂

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706