2737
2734

من تک فرزندم والان دوران عقدم هست. مادرم چندسال مریض بود تااینکه فلج شد. بابامم تا مادرم مریض شد بردش خونه اقاجونم(بابای مامانم)مادرمم که فوت کردبابام خرج کفن ودفنشو نداد تااقاجونم خودش خرج مادرم کرد. 

منم شوهرکردم براعقدم بابام گف نه مهمونی نمیگیریمو باید مهمون کنیم و...  برا مهمونی پاگشا پدرشوهرم بهم کادو داد3میلیون.  برا پاگشاشوهرم بابام یه سکه 200هزاری بهش داد. 

شغل شوهرم مکانیکی هست وبه اصرار منو خانوادم اومد شهرما(کاشان)شب اول که اومد گرسنه بود وگفت من گرسنمه بابامم گف پولشو بده اونم یه جوری نگاه من کرد وداد بابامم رفت تخم مرغ گرفت. 

اینم بگم قبل اینکه بیاد بابام گف پول قبض تلفن وبرقو میدی.بعد چندروز رفت شهرشون وکارشو انجام داد واومد باز بابام اومده بود طبقه پایین وگفت اگه دخترم شام نخورده بهش بگو بیاد بالابخوره. 

شوهرمم میگه زورش اومد یه شام بده چرا فقط گف اگه دخترم شام نخورده چرا نگف اگه شام نخوردید. 

حالا هی میشینه ومیگه شماخسیسید 

چرا خسیس بازی دراوردید؟ چراو.....؟ 

شغل بابام کارگر نجاری

خونه دوطبقه طبقه بالا اقاجون(بابای بابام) طبقه پایین هم من وشوهرمو بابام.

یه واحدهم تو یه اپارتمان داره داده اجاره.

بعدم هرچی میرم بهشون میگم نکنید اینکارارو میگن ول کن میگم زشته میگن چه زشتی داره مردم هرچی میخوان بگن بگن تو کارخودتو بکن اما آبروم داره پیش همه میره واصلاعین خیالشون نیست

حالامن اومدم باهاتون دردودل کنم😔

یه چیزی بگید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببخشید ولی حق با اونه من جا شوهرت بودم یک ثانیه هم نمیموندم خونتون طفلکی !! چه حرف زشتیه واقعا پدر خسیسی. داری متاسفم من جات باشم از اونجا میرم چون در دراز مدت این باعث میشه تو سرکوفت بخوری و کارت ممکنه به جدایی برسه چه پدر نادانی داری واقعا من نمیفهمم !! 

2738

زودتر برو سر خونه زندگیت

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

عزیز سلام توبشین از اول داستان زندگیت براشوهرت تعریف کن شوهرت راقانع کن بعد بهش بگو بایدطاقت بیاری تابریم سرزندگی خودمون اونکه مامانم بودچه بلایی سرش اورد من وتو دیگه بماند شوهرتواز پشت خودت کن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706