2733
2734

آره ما. اول 40 ملیون دادیم.هریه مدت باید مبلغی بدیم

کلا 300ملیون میشه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ساله تحویل میدن؟واقعاا ۳۰۰ میلیونه؟ نمیدونین فاصله قسط بندی ها چند ماهه هست؟

گفتن کمتر 5سال 

قبل توی شبکه خبر هم گفتن 300ملیون میشه.

نمیدونم ما الان یک ماه که پول واریز کردیم اون موقع گفتن شاید دوماه دیگه باز پول بخوان

اونم بزور دادیم باز باید وام بگیریم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2731
گفتن کمتر 5سال  قبل توی شبکه خبر هم گفتن 300ملیون میشه. نمیدونم ما الان یک ماه که پول واریز ک ...

بازم خداروشکر فاصله بینشون زیاده وگرنه ادم نمیتونه جفت و جور کنه شما کدوم شهری

بازم خداروشکر فاصله بینشون زیاده وگرنه ادم نمیتونه جفت و جور کنه شما کدوم شهری

هر دو،سه ماه زیاده؟😓 

اهواز. بعدم توی شهر آپارتمان میسازن😍 میگن هم آپارتمان طبقاتش زیاد نیست

2738
گلم ببخشید شما پول خونه رو رفتین بانک واریز کردین یا الکترونیکی؟

خواهش میکنم.آره الکترونیکی. فکر کنم از طریق موبایل واریز کرد

حساب باز کردن به اسمتون؟

خواهش میکنم.آره الکترونیکی. فکر کنم از طریق موبایل واریز کرد حساب باز کردن به اسمتون؟

برای شوهرم پیام اومده.ولی پولمون بعد از ساعت اداری میاد ب حسابمون میخواییم بدونیم از طریق الکترونیکی هر ساعتی میشه  واریز کرد؟خیلی اضطراب گرفتم

برای شوهرم پیام اومده.ولی پولمون بعد از ساعت اداری میاد ب حسابمون میخواییم بدونیم از طریق الکترونیکی ...

اضطراب نگیر 😀 ماهم اینجوری بودیم

الان دقیق یادم نیست شوهرم گفته بود دارم واریز میکنم 

ولی فرداشم رفت بانک واریز کرد گیج شدم الان

الانم پیشم نیست بعد دقیق میپرسم بهت میگم

وقت دارین نگران نباش 

قربونت برم الهی تورو خدا بهم خبر بده  زینب جان ممنون میشم

سلام ببخشید گم ت کردم الان گشتم پیدات کردم

آره از طریق موبایل واریز کرده.

فکرکنم الان شما هم واریز کردید؟؟😁

بعد الان چندروز برای شوهرم پیام اومد برای تکمیل کارا باید به بانک مراجعه کنید... رفت 100تومنم داد مراحل کامل کرد.

ممنون عزیزدلم اره واریز کردیم.۱۰۰ میلیون؟

😫ها نه

40ملیون دادیم بقیشو گفتن اقساط 20ملیونی هر چندماه باید بدیم تا 300ملیون بشه

2706