2737
2734
عنوان

لرزش نوزاد در موقع شیر خوردن

555 بازدید | 24 پست

با سلام 

دوستان من یه نوزاد ۵ ماه دارم که حدود یک ماه هست در موقع شیر خوردن وقتی به خواب میره دست و سرش برای چند ثانیه میلرزه از دوستان میخوام راهنمایم کنید نوار مغز سالم بوده و فیلم هم دکتر دیده ظاهرا میگه تشنج نیست ولی نمیتونم بگم پیگیر نباشید به عنوان یه دکتر من خودم خیلی زیاد نگرانشم تو رو خدا اگر کسی تجربه مشابهی داره یا ازلاعاتی راهنمایم کنه 

قند خونش چک‌کردین؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر منم اینطوری بود اما هر روز نه ...خود به خودم رفع شد..نگران نباش

چجور بود میشه بگی ؟؟ دکترم بردیش ؟؟

من بچم فقط تو موقع شیر خوردن موقعی که خواب میره زیر سینم بعضی وقتها ته هر روزم یهو برا چند ثانیه میلرزه ...

تو بچت چند وقت ایجور بود چند ماهش بود ؟؟

خواهرزادم اوایل اینجوری بود. ما فک کردیم بخاطر استرس مادرش طی بارداری بوده

چند ماهش بود ؟؟ چجور بود برام میگی؟؟

من بارداریم استرسم زیاد بود الانم اططراب و افسردکی شدید دارم 

باز ک فکر و خیال کردی!بکشمت😑😑اینقدر تو نت سرچ نکن دکتر ک داره بررسی میکنه همون کافیه خودتو نابود کردب دختر😣😣

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

عزیزم ۵ ماهه نوزاد نیست 

پسر منم تا حدود ۴-۵ ماه یه لرزشایی داشت بعد برطرف شد 

دکتر گفت اگه وقتی می برزی دستتو بذاری رو بدنش و اروم بشه مشکلی نیست ولی اگه قطع نشه تشنجه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
ترسیدم الان ببینی دعوام کنی خخخ 

آره اومدم دستگیرت کردم 😂😂😂آروم باش هیچیش نیست فقط مامانش خله

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
چجور بود میشه بگی ؟؟ دکترم بردیش ؟؟ من بچم فقط تو موقع شیر خوردن موقعی که خواب میره زیر سینم بعضی و ...

دکتر نبردم عزیزم‌چون‌مامانم‌گفت عادیه...دقیقا یادم نیست چند وقتش بود اما چون خونه‌مامانم بودم‌حتما زیر شش ماه بود چون بعد اون اومدم خونم...اره زیر سینم چند ثانیه بیشتر نبود..بعد عادی میشد..سخت نگیر 

دکتر نبردم عزیزم‌چون‌مامانم‌گفت عادیه...دقیقا یادم نیست چند وقتش بود اما چون خونه‌مامانم بودم‌حتما ز ...

موقعی که خواب میرفت ؟؟ برای منم چند ثانیه هست دیشب توی خوابم امدم بزارم بهش شیر بدم تا بلند ش کردم دوثانیه یه لرزشی کرد البته ۴ ساعت بود شیرش نداده بودما من خیلی میترسم 

2706