2737
2734
عنوان

طور خدا کسی میدونه جاده ها بسته است؟داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چرا بعضیا کرونا رو جدی نمیگیرن😥

تو این شرایط،کسی انتظار نداره ک شوهرت بخواد بره اونا خودشونم مطمئنن میترسن دورشون شلوغ شه

از راه دورم میشه حالشونو بپرسه

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
2728
تورو خدا تو رو خدا  ترو خدا تو را به خدا این همه گزینه داشتی برای نوشتنش اون وقت طور خدا آخ ...

حالا من داغونم عصبیم دنبال چاره ام ببینم این جاده ها بسته یا نه شما دنبال غلط گیری هستید تو دیگه بدتر دلمو شکستی دوست عزیز

2738
حالا من داغونم عصبیم دنبال چاره ام ببینم این جاده ها بسته یا نه شما دنبال غلط گیری هستید تو دیگه بدت ...

حالا ناراحت نشیا ولی تو اون تاپیکایی هم که ادعا کردی معلم زبانی و به زبان انگلیسی واقفی و... کلی غلط تابلو داری

احتمالا فکر کردن ناراحت میشی به روت نیاورده کسی

متاسافانه وقتی میبینم یه نفر یه بار واقعیت رو نگفته بقیه تاپیکاش هم باور نمیکنم.

حالا ناراحت نشیا ولی تو اون تاپیکایی هم که ادعا کردی معلم زبانی و به زبان انگلیسی واقفی و... کلی غلط ...

من کی ادعا کردم به زبان واقفم و اینکه تاپیک زبان زدم .اگرم زدم و غلط دارم بیا بگو ببینم

ولی الان تو این موقعیت که من مضطربم درست نیست مسخره کنی و نمک به زخمم بپاشی.حالا شما به عمرت اشتباه نکردی؟حالا اشتباه هم کنم درستش اینه تو خصوصی پیام بدی نه ابرو کسی رو ببری.باشه اشکال نداره من با دل شکسته هر وقت اه کشیدم گرفته.حق با شماست.

من کی ادعا کردم به زبان واقفم و اینکه تاپیک زبان زدم .اگرم زدم و غلط دارم بیا بگو ببینم ولی الان تو ...

باشه 

فقط گلم welcome  رو باید با یه دونه L بنویسی نه دوتا 

دیگه حوصله بقیه ش رو ندارم

بای

باشه  فقط گلم welcome  رو باید با یه دونه L بنویسی نه دوتا  بای

ووووووووووووووووووووووووووووواینو میگی بابا تو دیگه یک جور گفتی کلی غلط فاحش داری و ادعا کردی به زبان واقفی.والا که تو مادرشوهر بشی چی میشی ؟از خال در ک....ن عروس هم ایراد میگیری  عجب حوصله ایی داری.حالا با این پیامت خندیدم.ولی هیچ وقت یک ادم دل شکسته رو مسخره نکن تو همچین موقعیتی دلش شکسته اههههههه میکشه زندگی ادم زیر و رو میشه

من کی ادعا کردم به زبان واقفم و اینکه تاپیک زبان زدم .اگرم زدم و غلط دارم بیا بگو ببینم ولی الان تو ...

تاپیک اول دومت هم ببین اگه یادت رفته کی تاپیک زبان زدی و گفتی واقفی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3362747/اونایی-که-دوست-دارن-زبان-انگلیسی-یاد-بگیرن-رایگانبیان

چون خودت خواستی گذاشتما 

دوست داری باز ریپلای کن و آههههههه بکش   

ووووووووووووووووووووووووووووواینو میگی بابا تو دیگه یک جور گفتی کلی غلط فاحش داری و ادعا کردی به زبا ...

آره عزیزم برای کسی که ترم 1 زبان باشه این غلطا تابلو نیست و عادیه 

ولی راست میگن .... کم حافظه میشه 

آااااه نکش یه وقت خانمانم میسوزه... 

تاپیک اول دومت هم ببین اگه یادت رفته کی تاپیک زبان زدی و گفتی واقفی  https://www.ninisite.com ...

بابا ولم کن.هههههههههه.از دست تو.من تو رو زیاد دیدم تو تاپیکا چرا میخوای دعوا کنیم؟بیکاری؟من بدم میاد به هم توهین میکنند.به خاطر یک L پارمون کردی.جا این کارا یک راه حل بهم بدید

2706