2737
2734
عنوان

کیا هیچ دوستی ندارن

490 بازدید | 56 پست

از اینکه هیچ دوستی ندارین راضی هستین؟ احساس تنهایی نمیکنید ؟ به نظرتون وجود دوست تو زندگی چه قدر لازمه؟

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همین دیشب با دوستای چندین سالم قطع ارتباط کردم خیلی وقته بینشون احساس غریبگی میکردم جالبه هیچکدومشونم هیچ واکنشی نشون نداد

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738

من دوست صمیمی ندارم ، و خیلیم راضیم ، با همه هستم ولی با هیچکسی عمیق و دوستی نمیکنم چون باورم اینه هیچکسی قابلیت اینووخیلی نزدیک شی ، اسرار و مسایلتو میشنون اخر کاری میکنن که فکرشم نمیکنی 

من دوست صمیمی ندارم اما خیلیا هستن که ببینمشون باهاشون سلام و احوال پرسی دارم و شاید یجا باشیم بگیم و بخندیم اما فقط محدود به همون مکانه و اس و پیام و زنگ و بیرون رفتن نداریم و خودم کاملا راضیم چون واقعا حوصله ی این چیزا رو ندارم خوشمم نمیاد 

فقط وجودت خدا لازمه

من 15سال با یکی مثله داداش بودم ولی وقتی دیدم به راه شر کشیده شده اونو از خودم دور کردم ،سخت بود ولی شد

من خودم کسی بودم که چشم میچرخوندم دختر می دیدم ولی امام حسین باعث شد از راه کج در بیام

به قول ما کرمانشاهی ،رفاقت حرامه.فقط خودمو خدامونه عاشقه آخره زندگی تنهاییه

من چندساله با دوستام قطع رابطه کردم یعنی اونا بعد ازدواج بی معرفت شدن با ادمای همسن خودم تو فامیل هم اصلا حال نمیکنم چون اهل متلک گفتن هستن. الانم فقط با مادرم و زن داداشم رابطم خوبه

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍
2706