2726
عنوان

شده تا حالا مرد متاهل بهتون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2627 بازدید | 144 پست
صدرصد خیانته

زن دوست شوهرمم به شوهرم زنگ میزنه یا حضوری میره مغازش باهاش حرف میزنه و همش میگه این شوهر منو نصیحت کن.اگر شوهرمو گیر بندازه دوساعت خاطره تعریف میکنه.شوهرم کلافه میشه ولی فقط لبخند ملیح میزنه.خانمه هم اصلا تو این با۵ا نیست ولی شوهرمم خیانتکاره.خلاصه ما دوتامون خیانتکار.کارای اینترنتی هم با منه و هی زنگ و لایو و چت با فروشنده ها

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اقا که چیزی نگفته شما هم رو نشون ندادی و تموم شد و رفت ولی تجربه من میگه وقتی دیدی مردی برات کار ...

بعضی  زنهایی هم که از به اقا کمک میخوان دنبال راه ارتباطن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
بابا اون ماجراش تموم شده  ولی از من پرسید متاهلم یا نه و اینکه خواست به اسم کوچیک صدام کنه&nbs ...

هم وجدان داریم هم غیرت.از اول درست تعریف میکردی.بی ادب.

2728
عزیزم وقتی من کارم اونجا تموم شده چرا باید بپرسه که کارت درست شد یا نه اصلا من چرا باید تو ذهن اون م ...

من خودم‌همکار اقا زیاد دارم اونهاکه کرم دارن شبیه این اقا رفتار میکنن شک نکن ادم مورد داریه ولی تو زیاد درگیر نباش اینها میگردن تا همپا خودشون را پیدا کنن ...تو از فکرش بیا بیرون و اینجور ادمها زیادن خودت را بخاطرشون اذیت نکن

هم وجدان داریم هم غیرت.از اول درست تعریف میکردی.بی ادب.

معلوم شد بی ادب و خنگم هستی 

مگه قراره اول کاری بگم چیا گفت وقتی زنگ زده ینی نخ داده دیگه  باید حتما شوهرت اینکارو انجام بده تا درک کنی

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

شوهرم میگفت یکی از همکاراشو پلیس گرفته بود تا با بیش از 60زن که جهت کار اداری به محل کارش میومدن ارتباط داره و یکی از اونایی که نتونسته بود همینطوری ارتباط برقرار کنه و مطلقه بوده صیغه کرده بود بعد خانمش اومده بود تو اداره داد وهوار که شوهرمو الکی گرفتن رئیسشون بعد اومده بود گفته دیر رسیدم وگرنه همچیو به خانمش میگفتم تا دیگه پیداش نشه

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
ببین زن و مرد نداره خیلی ها دنبال یه اسباب بازی نی گردند و بین اقایون هم بیشتره این جریان  و و ...

بهترین تفسیر 

اسی معلومه کلا مشکل داری و همه رو به چشم خائن و بی ۵یرت میبینی.شمام از این بعد سر سنگین تر باش.موردی برات پیش نیاد.حیف وقت که تو تاپیک تو هدر رفت.

من خودم‌همکار اقت زیاد دارم اونخا که کرم دارن شبیه این اقا رفتار میکنن شک نکن ادم مورد داریه ولی تو ...

دقیقا عزیزم من نگران همسرش شدم که ممکن بخواد بهش خیانت کنه جون ارباب رجوع خانوم داره که اکثرا در حال طلاقن 

باور کن جن روز فقط دپرس بودم

معمولا زنهایی هم که از به اقا کمک میخوان دنبال راه ارتباطن

بیشتر کارمندها مرد هستند نمیشه این رو گفت در مورد همه 

ولی اگه اون ارتباط رو ادامه بدن اره اونها هم دنبال ارتباط و خیانت هستند

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
معلوم شد بی ادب و خنگم هستی  مگه قراره اول کاری بگم چیا گفت وقتی زنگ زده ینی نخ داده دیگه  ...

برو بمیر.خدا شفات بده.عقده ای .بی شخصیت.اره همه دنبال توی تحفه ان.لیاقتتم همین مردای خاقن هست.شوهر من دنبال زنایی مثل تو نیست که بخواد خیانت کنه چون امثال تورو لجن میبینه.معلومه خودت خاریدی اونم بهت پیشنهاد داده.

زن دوست شوهرمم به شوهرم زنگ میزنه یا حضوری میره مغازش باهاش حرف میزنه و همش میگه این شوهر منو نصیحت ...

نفهمیدم تهش چی گفتی ولی اتفاقا بعید نیست خانمه منظور دار باشه چه دلیلی داره اخه اینکارو بکنه 

اسی معلومه کلا مشکل داری و همه رو به چشم خائن و بی ۵یرت میبینی.شمام از این بعد سر سنگین تر باش.موردی ...

عزیم خانومایی مثل شما که دیر همه چیو میگیری باعث میشی اقایون فک‌کنن خانوما گیجن و برن دنبال عشق و حالشون 

اخی حیف وقت باارزشت تو باید الان تو ناسا فعالیت داشتی 

2706