2733
2734
عنوان

شده تا حالا مرد متاهل بهتون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2627 بازدید | 144 پست
عزیزم من هنشو نگفتم بهم گفت مجردی با متاهل ؟ چرادباید اینو بپرسه شوهر خودت بود ناراحت نمیشدی؟ 

ولی ب نظرم مردی ک بخواد خیانت کنه ب این اس ها و سوالا اکتفا نمیکنه هرچقدرم جوابشو ندی بازم پیگیر میشه

عزیزم من هنشو نگفتم بهم گفت مجردی با متاهل ؟ چرادباید اینو بپرسه شوهر خودت بود ناراحت نمیشدی؟

اين حرف چرا من بودم بلاكش ميكردم 

ولي اگه سوال كاري بود فقط نميشد گفت حتما قصد بدي داشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واا مگه چی گفته که فحشش بدی به من حداقل ۵۰ تا مرد متاهل پیشنهاد دادن خداشاهده نمیدونم چرا متاهل جذ ...

منم 🤦🏻‍♀️

پسرا هم ک میخان باهام باشن همشون رفیقای رلمن🤦🏻‍♀️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
نه والا شوهرم کارش جوریه که زیاد چتی و تلفنی با زن هم صحبت میشه بعد مثلا بهشون میگه زنده باشید منم ...

عزیزم من هنشو نگفتم بهم گفت مجردی با متاهل ؟ چرادباید اینو بپرسه؟ بعد همش میگفت اسم کوجیکت چیه من با اون صدات کنم !

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279
2731
مگه جیزی باید میگفت چرا باید اس بده که کارت درست شد یا نه  اون فقط کارمند بود ینی به همه خانون ...

خداییش توهم داری

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
اگه این خیانته پس من خیانکار بزرگیم

عاقا منم متاهلم با پدیرش درمانگاه وایسادم حرف زدن

اونم متاهل بود انگاری 

بهش گفتم دکتر کی میاد و دکتر خوبی بود و اونم گفت ابان میاد یه زنگ بزن

بنطرتون خیانته؟😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم من هنشو نگفتم بهم گفت مجردی با متاهل ؟ چرادباید اینو بپرسه شوهر خودت بود ناراحت نمیشدی؟ بعد هم ...

😕😐

آها

خب

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
خداییش توهم داری

عزیزم من هنشو نگفتم بهم گفت مجردی با متاهل ؟ چرادباید اینو بپرسه شوهر خودت بود ناراحت نمیشدی؟ بعد همش میگفت اسم کوجیکت چیه من با اون صدات کنم !

2738
عزیزم من هنشو نگفتم بهم گفت مجردی با متاهل ؟ چرادباید اینو بپرسه؟ بعد همش میگفت اسم کوجیکت چیه من با ...

خب از اول بگو

اگه اینو گفته مشکل داره

شمام بلاکش کن 

دیگه هم فکرشو نکن

چیزی که زیاده مرد عوضی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
الان شوهرمن مغازه داره ب همه ی مشتریازنگ میزنه میگ کارتون امادس بس بایدطلاقش بدم 

ینی اگه بپرسه متاهلی یا مجرد ناراجت نمیشی ؟ 

یا به اسم کوجیک صداشون کنه 

این اقا اینطوری بود

عزیزم منم مثل شما فاز این دوستانی که میگن چیزی نگفته رو نمیفهمم.اخه اصلا نیازی به زنگ زدن نیست.اینکه شما شوهرتون کارش ازاد هست و به مشتری زنگ بزنه بگه سفارشت اماده است فرق داره با اینکه یک کارمند اداره زنگ بزنه بهت.حتی در حد همین صحبت کوتاه.قرار نیست همون اول بسم الله که از در دوستی وارد بشه

«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)

خوب اره شوهر خودم علط میکنه بخواد به مشتریاش زنگ بزنه و گیر باشه...ولی در کل تو خیلی حساسی...این چیز خاصی نگفته که بخوای در این حد ناراحت شی که زنگ بزنی فوشش بدی فوقش شمارشو مسدود کن تمام...

عزیزم منم مثل شما فاز این دوستانی که میگن چیزی نگفته رو نمیفهمم.اخه اصلا نیازی به زنگ زدن نیست.اینکه ...

بخدا انقد تعجب کردم بجای شاخ الان دم دراوردم خب خیانت از همین جاها شرو میشه دیگه

2706