2733
2734

رنگی رنگیشا رو میبینم دلم ضعف میره...خودم یه 18نفره چینی سفید دارم یه12نفره رنگی رنگی که خیلی هم گرونه یه انگشتی معمولی6نفره هم جلو دستی یعنی به اندازه دارم ولی دلم برای قاشق چنگال دسته رنگی و سفال رنگی رنگی میره سرویس آبگوشت خوری کلا ندارم شوهرم میگه18تا سفید چینی بگیر خودم میگم یه ست کامل سفال بگیرم بعضی ها میگن لبه هاش میپره...شماها سرویساتون چطورن؟سفال دارین؟قاشقاتون از این دسته رنگیا دارین؟من قاشقام استیله از هیمن نقره ای ها جنسشم خوبه ولی کاش از اونا داشتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سرویس ندارم ولی پارچ و لیوان و کاسه ماست خوری سفال دارم برای مواقع خودمونی میارم  برای دوغ و ماست خیلی خوشگله!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2728

یه سرویس ۱۸ نفره چینی بن المان دارم که کلااا طرفشون نمیرم

یه ۲۴ نفره ارکوپال پارس اوپال دارم که تو مهمونیا استفاده میکنم که اگه شکست جیگرم اتیش نگیره😄

یه ۶ نفره دم دستی ارکوپال فرانسه دارم برای خودمون.

قاشقامم دته رنگی بود ولی همش دسته هاش کنده شد اصلااا به درد نمیخورد.

سرویس ۱۸ نفره قاشق چنگالم دارم واسه مهمونی

دم دستی از این معمولی هام برای خودم دارم.

ابگوشتامم تو اینا میخورم😄😄

امروزم اتفاقا ابگوشت دارم😁

2738
به به نوش جان...موافق قاشق دسته رنگی نیستین پس...

من اینارو خودم سوا خریدم خورد خورد اضافه کروم قیمتی هم ندارن..

هم دکور گذاشتم چون ظرف وارمرم و دکوریای دیگه ام جا نشد تو این جا 

هم میارم استفاده میکنم و ابگوشت میزنیم باهاشون☺

قیمتی هم ندارن به اون صورت..

مطمینم که خیلی اشتها آورن لعنتیا

من داشتم جهاز میخریدم‌ سال ۹۴ به سرم زده بود برم سرویس کااامل این سفال ها یعنی بشقاب و خورشت خوری و و پیش دستی و...هم داشت که برم بخرم کلا ۲۵۰ بود سرویسش ولی دیدم جا تنگ کنی هست و دیگه چینی اینا هم خریده بودم صرف نظر کردم ازش🙃