2726

حالم بده همه دیگه میدونید یه مادرشوهر بدذات دارم که خیلی بلا سرم اورده الانم 6روزه خونه پدرمم شوهرمم عوض اینکه بامن باشه قهر کرده که چرا نموندی کنارم من کسی نیس کارامو بکنه دعایی چیزی نیست بهم برگرده پشیمون بشه دیگه خسته شدم از التماس ب خدا و کاری نکرد😔

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم

نادعلي بخون١٤بار

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادرشوهرم میگه هیچ وقت خونتو ترک نکن اینجا اول خونه تو هست بعد خونه شوهرت.

منم بدترین دعواهارو داشتم ولی قهر نرفتم

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
2728
مادرشوهرم میگه هیچ وقت خونتو ترک نکن اینجا اول خونه تو هست بعد خونه شوهرت. منم بدترین دعواهارو داشت ...

انداختم بیرون مادرش

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم

برگرد خونه، کنار شوهرت باش منظور بدی نداره، دلش میخواد تورو کنارش داشته باشه، قهرش از عشقشه، ولی غرور مردونش نمیذاره بهت بگه، خوشبخت باشی، شما دوتا کنار هم باشین بقیش حله

قهر کردی اومدی؟

مامانه انداختم بیرون همچی بهم گفتن انتظار نمیرفت بمونم

مامانه انداختم بیرون همچی بهم گفتن انتظار نمیرفت بمونم

خب پس الان داری غصه چی رو میخوری ؟

باز میخوای برگردی بدبختی بکشی؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
برگرد خونه، کنار شوهرت باش منظور بدی نداره، دلش میخواد تورو کنارش داشته باشه، قهرش از عشقشه، ولی غرو ...

کجا برم مگه خونه دارم با خونه پدرشوهرمم تو یه اتاق که اونم دیگه...نیست

خب پس الان داری غصه چی رو میخوری ؟ باز میخوای برگردی بدبختی بکشی؟

ن نمیکشم دیگه حرفایی بهم زده که قابل بخشش نیست عوض خدمت بهشون اینطور بهم کردند من نگران شوهرمم ک بخاطر نموندن و لباس و غذاش آماده نبوده قهره

2706