2737
2734
عنوان

بنظرتون چ کنم؟؟

128 بازدید | 15 پست

بچه ها من میخوام اینترنتی از اینستاگرام خرید کنم الان دوسه روزه پیجش زیاد فالوور نداره ولی همش استوری میذاره از رضایت مشتریاش و اینا و یه پیج معروفم تبلیغش کرده

بعد میرم تو دایرکت ازش سوال میپرسم به جای اینکه جواب بده ویس میده بعد جواباشم زیاد ربطی به سوال من نداره من مجبور میشم دوباره یه جور دیگه سوالو بپرسم واسه همین الان دوروز گذشته😐 دیگه دیشب خسته شدم گفتم اقا من فلان چیز رو میخوام قیمتشو حساب کن بگو تازه دوتا ویس میده میگه مشکلی نداره اگه به دستم برسه طول میکشه تو شمارتو بذار من بهت اطلاع میدم

منم جوابشو اصلا ندادم اخه متاهلم میترسم شوهرم ناراحت شه شمارمو بدم بنظرتون چه کنم

خدایا تو بساز .. تو بسازی قشنگ تره😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نده

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

معلومه همچین معتبرم نیست.اینکه میگی پیج معروف معرفیش کرده معمولا پول میدن تا تبلیغ کنن.دلیلی هم نمیشه اعتماد کرد.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
اعتماد نکن بنظر من چون دوبار همینجوری خرید کردم پشیمون شدم از پیج و سایت معتبر خرید کن اگر هم مجبور ...

اره موندم چرا همون اول نگفت موجود نداره بعد دوروز میگه طول میکشه موجود شه شمارتو بده هی هم ویس میده

2738
قیمتش خوب بود ولی خب واقعا پشیمون شدم ازین همه سروکله زدن واسه یه جنس پیج دیگه نظم داره این نداره

چی میخوای بخری

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

شاید هنوز وسیله نداره

بعضی ها توصیه میکنن اول پیچ بزنین و سفارش بگیرین بعد وسیله بخرین 

اگه الان جوابت رو نمیده بعد که وسیله مشکل داشت یا اصلا نفرستاد به نظرت چکار میگه؟

اره موندم چرا همون اول نگفت موجود نداره بعد دوروز میگه طول میکشه موجود شه شمارتو بده هی هم ویس میده

جواب دادم

شاید هنوز وسیله نداره

بعضی ها توصیه میکنن اول پیچ بزنین و سفارش بگیرین بعد وسیله بخرین 

شاید هنوز وسیله نداره بعضی ها توصیه میکنن اول پیچ بزنین و سفارش بگیرین بعد وسیله بخرین  اگه ا ...

جواب میده ولی جواباش ربطی به سوال من نداره بعدم همون اول نگفت موجود نداره بعد دوروز میگه الان شمارمو خواست چی جوابش بدم؟

جواب میده ولی جواباش ربطی به سوال من نداره بعدم همون اول نگفت موجود نداره بعد دوروز میگه الان شمارمو ...

ولش کن 

میگم خب

ممکنه  اونا اول مشتری پیدا میکنن بعد سفارش بگیرن

الیته ممکنه کلاهبردار باشن و نفرستن و یا اگه مشکلی داشت دیگه جوابت رو نمیدن و ممکنه اصلا وسیله رو نیارن

یه پیچی بود تموم وسیله ها رو با قیمت نوشته بودن و کلی تبلیغ براش میکرون اما اجناس رو نداشت منم به خاطر قشنگی اونا عضو بودم و فقط نگاه میکردم 

2706