2410
2553
عنوان

میترسم دو روز دیگه عمم همه جا پخش کنه این نازاست😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 28 پست
ن مادرشوهرمم یه احمقیه ولی چون از پسرش میپرسه حتما میدونه اقدام نکرده بودیم

من دختر عمه ام مثل عمه اته....گیر داده چرا تا حالا نشده

منم می پیچنم.  که‌کوروناست

اقدام کن اصلااااااااااا به کشی هیچی نگو دروغ بگو نه جلوکیری می کنیم....هر وقت شد برو اعلام‌کن...مردم چه بیمار هستن سر روابط زناشویی ما نظر می دن

خوب ابروم رو میبره تو فامیل پدری حالا من نگران خودم نیستم نگرانه بابامم

ابرو با این چیزا نمیره که ولش کن کاری نمیتونی بکنی اینجوری فقط استرست زیاد میشه که برای باردار شدن نباید داشته باشی

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال اهمیت نذه هر وقت پرسید بگو شوهرم فعلا راضی. نیس میگه بذار یه مدت بگذره نمیخوام به همین زودی اذیت بشی , یا هم اگه میتونی صریح و رک بگو هروقت خودمون تمایل داشتیم و بچه دار شدیم اونوقت متوجه میشین عمه جون 

بیخیال اهمیت نذه هر وقت پرسید بگو شوهرم فعلا راضی. نیس میگه بذار یه مدت بگذره نمیخوام به همین زودی ا ...

اره والا نمی دونم مردم از بیکاری چرا سرشون رو میکنن تو زندگی مردم

2720

بنداز گردن همسرت بگو همسرم نمیخواد فعلا...

متنقرم ازین پیگیری‌ها!

بگو آخه من بچه بیارم یا نیارم،ضرر یا نفعش برای تو چیه؟!

کی میخوان بفهمن سرشون تو زندگی خودشون باشه؟!

اه

اینا همش از بیکاری هستا

خانواده همسرمنم چزوندنم اینقدر گفتن بچه،لابد نظریاتِ نازا بودنمم داده بودن(منتها جلوخودم جرئت نمیکردن بگن)

حالا که باردارم،اصلا محلم نمیدن و نمیپرسن مرده‌ای یا زنده

به روی مبارک هم نمیارن....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2714
بنداز گردن همسرت بگو همسرم نمیخواد فعلا... متنقرم ازین پیگیری‌ها! بگو آخه من بچه بیارم یا نیارم ...

مریضن اینجور ادم ها نمی دونن چ موری سیخ بکنن تو زندگی بقیه

مریضن اینجور ادم ها نمی دونن چ موری سیخ بکنن تو زندگی بقیه

به خدا از بیکاریِ 

اینقدر بیکارن،میشینن فکر میکنن کی چی کار کرد؟کی نازاست؟کی بچه آورد؟کی نیاورد؟

بریم بهش چی بگیم؟!

عین مادرشوهر خواهرشوهرِ من....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
به خدا از بیکاریِ  اینقدر بیکارن،میشینن فکر میکنن کی چی کار کرد؟کی نازاست؟کی بچه آورد؟کی نیاور ...

دقیقا عمه منم همین مدلیه اخه یهو زبون مضخرف میذاره یهو همون میشه ادم نباید فکر منفی کنه 

اصلا از اول نباید براش توضیح می دادی برنامه تون چیه، من به همه میگفتم ان شاالله، هیچ توضیح اضافه نمی‌دادم که بفهمن می‌خوام یا نمی‌خوام. یعنی یه رییییییز زر میزدن بعضیا من فقط یه لبخند و ان شاالله

چرا بلد نیستین از خودتون دفاع کنید مسائل شخصی به هیییچکس ربطی نداره یه بار یه زن از فامیلا شوهرم گیر داد ک چرا بچه نمیاری اگه نیاری جات غربت میاریم منم تو جمع بش گفتم مسائل شخصی هر کس به خودش ربط داره حیف که بزرگترین و احترامتون واجب وگرنه میدونستم جوابتونو چجوری بدم از اون روز هیچکس ازم نپرسید چرا بچه دار نمیشید

وخدایی که به شدت کافی است....