2737
2734

سه ساله ازدواج کردم هی عمم گیر داد بچه دار شو گفتم خونه نداریم و دانشگاهم تموم نشده حالا دو تا مشکله حل شده خیلی وقته بعد دوباره اون روز گیر داده چرا نمی ذاری مشکلی چیزی داری بچه دار نمیشی چون من مامانمم فوت شده گیر داده بود شدید ک اگه نمیشه بهم بگو تا بهت بگم چکار کنی....منم یه یک ماهی تازه رفتم به اقدام که نشد ولی به عمم گفتم بخاطر کرونا اقدام نکردم گفت حالا تو چکار کرونا داری بذار ببین میشه....

وای عمم از این هایی هست یهو یه چیزی رو میره پخش میکنه🥺🥺😭😭😭

پخش کنه چی میشه مگه...

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما نمیتونی بگی این مسئله شخصی هست و هر وقت اقدام کردیم و باردار شدم متوجه میشین

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738

آخه یه ماه اقدام که چیزی نیست. من دومین بچمو 9 ماه تو اقدام بودم. به کسی نگو همین بهانه خوبه بگو منتظرم کرونا تموم بشه بعد باردار بشم. اگرم قبل این که مریضی بره باردار شدی بگو خدا خواست و خودمونم غافلگیر شدیم. به کسی نگو اصلا تو اقدامی این خودش استرس میاره و مانع بارداری میشه

بخش کنه الان دیگ این چیزا برا مردم اهمیتی نداره،بعدا که انشالله بچه اوردی میفهمن همه عمتون حرف بیخود زده

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

مث خاله شوهر منه به همه رفته گفته😂فدای سرت بابا سخت نگیر زندگی توئه به کسی توضیح نده براتم مهم نباشه 

ما نمیخوایم فعلا خب نمیخوایم دیگه همین

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
آخه یه ماه اقدام که چیزی نیست. من دومین بچمو 9 ماه تو اقدام بودم. به کسی نگو همین بهانه خوبه بگو منت ...

اره منم نگفتم هی اصرار اصرار ک کار به کدونا نداشته باش گفتم حالا ببینم چی میشه

2706