2737
2739
عنوان

حس من ب زندگیم...

180 بازدید | 24 پست

الان چهارساله ازدواج کردم هرروز صبح ک ازخاب بیدار میشم حس خوبی ب خونه و  وسایلم ندارم 

هرچی میخام انرژی مثبت ب خودم بدم و تلقین نکنم نمیشه فکرکنین چهارسال هرروز صبح چینن حسی دارم نمیدونم چرا 

چراخونه ووسایلات مگه چشونه؟😒

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم فقیر واینام نیستیم😂حد متوسطیم در حد خودمونم داریم ولی هرروز صبح ک پامیشم دلم میگیره تو خونم نم ...

هرروزکه بلندمیشی ازخواب سلامتیتوشکرکن فقط همین تموم دنیاروهم داشته باشی سلامتی نباشه مفت نمی ارزن.خوشی زیردلت نزنه 😝

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
شایدم اون عشق و احترامی ک همیشه دوس داشتم رو ازشوهرم دریافت نمیکنم بازتابش میشه این

ممکنه.شوهرتم زرنگ باشی رام میکنی واخلاقشوبدست میاری فقط بایدخوب بلدباشی❤💋

[QUOTE=160765628]من خیلی سعی کردم ولی اون ذات اصلیشون رو نمیتونم عوض کنم مادرشو 

متاسفانه پس انتخابت اشتباه بوده امابازناامیدنشوخواهرخدابزرگه 

شماخیلیییییی بااااهوشی

من کلی تلاش کردم ادامه تحصیل دادم با بهترین مدرک تحصیلی 

شاغل شدم  وضع مالیم خوب شد   از یه خونه فسقلی قدیمی پدرشوهر  تبدیل شد به یه آپارتمان شیک تو جای خوب شهر    کلی وسایل خونه خریدم‌   تو اداره سرحالم میام خونه غم دنیا میاد تو دلم‌ حال هیچی رو ندارم ‌ حوصله بیرون رفتن باهاش رو هم ندارم بس که تلاش کردم و بیفایده بود    روز ای تعطیل اوائل دوست داشتم بریم‌ بیرون‌ کوه پیاده روی  ولی اون‌عین یک سنگ بی احساس عین پیرمردا    دیگه الان فقط میگذرونم‌ 

2706