2733
2734
عنوان

کار در منزل

234 بازدید | 19 پست

دوستای تهرونی یه آگهی کار در منزل دیدم تو دیوار ساخت شمع و تاج عروس و پاکت پوله

میگه درآمدش هفته ای یه میلیونه

کسی تجربه ای داره؟

دیروز حضوری رفتم خیلی شلوغ بود، دارم فکر میکنم این همه پاکت و تاج و شمع به چه دردشون میخوره نکنه الکی فقط میخوان پول بگیرن از مردم و کار ندن بهشون🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول کلاس آموزشی میزارن من ۷ سال پیش ۲۰۰۰۰ تومان دادم برای جعبه کادویی سازی بعد بهت جعبه مربع یا دایره رو اموزش میدن ولی ازت به عنوان نمونه کار یه جعبه شکل گیتار می خوان و که ازش کلی ایراد می گیرند و بهت کار هم نمی دهند و پروژه پایان می یابد

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2728
اگه اولش ازت پول میخواد آره. الکیه. 100 نفر ثبت نام کنن. بعد به یکی کار بدن

اولش پول میخواد آموزش بده

بعد هم باید پول بدیم تا ابزار کار رو بهمون بدن

گفت که با اولین کار پولهایی که گرفتیم رو پس میدیم

ولی به عنوان یه کلاس اموزشی بد نیست یه دیدی بهت می ده اگه هنرش رو داشته باشی میتونی تو خونه خودت کار کنی ولی بازار کارت رو هم خودت باید پیدا کنی

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
اولش پول میخواد آموزش بده بعد هم باید پول بدیم تا ابزار کار رو بهمون بدن گفت که با اولین کار پولها ...

چقدر خواستند برای کلاس اموزشی؟

2738
چقد بد😐 تهرانید؟

بله. اون موقع  اول میدون ازادی کنار پمپ بنزین رفتم کلی هم ذوق کردم زن عموم هم کلاس شمع سازیش رو رفت ولی بعدش هر دو مون ادامه ندادیم

چقدر خواستند برای کلاس اموزشی؟

۵۰ تومن برا آموزش

۶۰ تومن هم برای این که ابزار نمونه کار بدن بهم تا یه دونه نمونه براشون کار کنم

بعد هم دو روز باید با هزینه خودم روزی ۲۰ تا کار بزنم براشون

اگه اوکی شد دیگه هزینه با خودشونه

یعنی خودتون نخواستید ادامه بدین یا اونا نخواستن؟

از کارم خیلی ایراد گرفتند منم ادامه ندادم

۵۰ تومن برا آموزش ۶۰ تومن هم برای این که ابزار نمونه کار بدن بهم تا یه دونه نمونه براشون کار کنم ب ...

دو روز ۲۰ تا کار هزینه هر کار چقدر میشه راحته ؟

از کارم خیلی ایراد گرفتند منم ادامه ندادم

اوکی گلم موفق باشی

به نظرت بعد از نمونه کار و دو روز کار مفتی کردن براشون بهم کار میدن یا الکیه؟  ارزش داره وقت بذارم و هزینه کنم؟

2706