2726
خیلی بده راستی دوستان برای بد خلق نشدن و عصبانی نشدن توی پریودی راهکاری هست مثلا گیاهی چیزی؟

فقط خواب

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی بده راستی دوستان برای بد خلق نشدن و عصبانی نشدن توی پریودی راهکاری هست مثلا گیاهی چیزی؟

رازیانه رو اول بشور که خاکش بره بعد با نبات بزار دم بکشه بعدش ک رنگش عوض شد و قشنگ دم کشید ازش بخور مثل چای عالیه اصلا انگار نه انگار پریودی نه دلدرد میگیری نه عصبی میشی

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔
رازیانه رو اول بشور که خاکش بره بعد با نبات بزار دم بکشه بعدش ک رنگش عوض شد و قشنگ دم کشید ازش بخور ...

مرسی دوست عزیز

این دوماه اخیر که شیر دهی رو قطع کردم کلا باز هورمونام بهم ریخت یه جوری میشم توی پریودی که تا حالا سابقه نداشته خیلی ناراحتم میکنه طفلی بچمم تنهاست همش دنبال منه واقعا این چند روزه انگار کشش رو ندارم دلم میسوزه براش

مرسی دوست عزیز این دوماه اخیر که شیر دهی رو قطع کردم کلا باز هورمونام بهم ریخت یه جوری میشم توی پری ...

اخی حق داری واقعا فقد باید تنها باشی استراحت کنی من حتی نمیتونستم صبونه بخورم ک قرص بخورم ی تکه نون برداشتم ک معده خالی نباشه

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
اونروز‌یکی‌اینحا‌بهم‌گفت‌دمنوش دارچین زنجبیل عسل بخور،خوردم دردم‌قطع شد.

عسل ندارم ولی در حین درد بخوری برا من زیاد حواب نداد ولی از یک هفته قبلش بخوری خیلی خوبه من دو هفتع عقب انداختم یبار روزی چندبار دمنوش رازیانه زنجبیل اینا نیخوردم اون ماه اصن درد نداشتم یا یک ماه رفتم باشگاه اون ماه هیچ دردی نداشتم حتی روز اول پریود ورزش کردم الا کرونای لعنتی اومد

من عاشق پریود شدنم، شما هم عاشقش باشید تا اونم با شما مدارا کنه، من واقعا احساسم عالیه و از الان نگر ...

درد نداری

2706