2733
2739

فقط اون منظره های پشت عکس...

چقد مخوفه😨

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم....

اهم اهم 

برید کنار من اومدمممممم 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
من برای شما نذاشتم برای دوستای خودم توی تاپیک بودیم قرار شد بزارم

تاپيك عموميه و انتظار اينكه بقيه نظر بدهند هم بايد داشته باشيد

براي هر كس هم گذاشته باشيد از روي عكس نميشه خصوصيات رفتاري تشخيص داد روي اعتماد بنفستون كار كنيدو قضاوت بقيه درمورد چهرتون را جدي نگيريد دوست من

پستي هم گذاشتم براي اين بود چون قضاوت رفتار از روي عكس هيچ اعتباري نداره

باز اگر براتون برداشتهاي سطحي در مورد چهرتون مهمه كه مختاريد

موفق باشيد

بقیش

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢

اسی بخاطر اون تاپیک از ی کاربر متنفرم گذاشتی عکستو 

مگ با اسی اون تاپیک دوست هسین؟؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
با اینکه عکست و ندیدم ولی مگه می شه فرزند من زشت باشه  تو عالی هستی 👌😌

واقعا صفحه های اول نمیخونین نظر میدین؟؟؟!!!!

ننه جون عکس صفه اول هس هنو

خوب چرا هست که عکسم

من فک میکنم اکثرا فقط عنوان میخوننن ونظرمیدن خخخخ

2706