2726
عنوان

به نظرتون دوست خسیسم و برای داداشم خواستگاری کنم خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 44 پست

بستگي داره به داداشت كه اخلاقش ميخوره بهش 

اصلا علاقه داره بهش؟

حالا چه خوبيهايي داره كه با توجه به خسيس بودنش مايلي عروستون بشه

زندگي خودش رو اداره ميكنه ولي زندگيش حساب و كتاب داره و بايد قيد كمك كردن داداشتون به شما زده بشه  البته در موارد ديگه هم همينطوره ولي اين از اول معلومه كه چجوريه

كلا بشينين خوبيها و بديهاشو بالا و پايين كنين بعد

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
بزار دوستت بمونه فقط من یکی از دوستامو برای برادر شوهرم پیشنهاد دادم بعد فهمیدم چه اشتباهی کردم کلا ...

اره شک ندارم   اخه خواستگاری های دیگه نمیشه یا دختر خوب  کمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین ادم دوروز دیگ یه ناهار شام جلوت نمیذاره از خساستش همه چی رم کوفت ادم میکنه مثل خرج تو مسافرت. اخه سه تومن گریه داره وای خدایا😂😂😂

تو فشن زندگی من یه مدل دردم...  

خوب عزیزم خسیس باشه خوبه که .داداشت رو صاحب زندگی میکنه .پول جمع میکنه .بغضی هاکه میان میگن خسیس باشه به دردنمیخوره .ایا ولخرج باشه قدر پولش روندونه خوبه .زندگی زن جمع کن خوبه نه ولخرج .شک نکن زن داداش من خسیس هس داداشم عرض سچهار سال خونه خرید شهرستان الان دارن واسه ماشین جمع میکنن .زن ولخرج تاقیامت صاحب هیچی نمیشه .مادربزرگ ها چقدر جمع کن بودن مگه بدبود 

اخه بابام فوت شده   داداشام هزینه زندگی میدن  مگه ۲ روز دیگه اجازه میده یه هزاری بیاد ...

خوب پس ديگه قيد كمك داداشت رو بايد بزني

همین ادم دوروز دیگ یه ناهار شام جلوت نمیذاره از خساستش همه چی رم کوفت ادم میکنه مثل خرج تو مسافرت. ا ...

اره باهاش میرم بیرون  تا اون سر شهر پیاده میره  پول تاکسی نمیده  اگه هم من تاکسی بگیرم حساب نمیکنه میگه  فقط کارت دارم

اره باهاش میرم بیرون  تا اون سر شهر پیاده میره  پول تاکسی نمیده  اگه هم من تاکسی بگیر ...

اوه اوه پس فردا روز احتمالا خیلی به مشکل بخورید باهم

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
خوب عزیزم خسیس باشه خوبه که .داداشت رو صاحب زندگی میکنه .پول جمع میکنه .بغضی هاکه میان میگن خسیس باش ...

من خودم خسيسم حساب كتاب همه چيز رو دارم برعكس شوهرم كه بريز و بپاشه پول رو اون در مياره ولي زندگي رو من جمع كردم

به قول مامان ميگه مرد سيل هست و زن سيل بند يعني زن بايد جمع كنه برا زندگيش 

خوب عزیزم خسیس باشه خوبه که .داداشت رو صاحب زندگی میکنه .پول جمع میکنه .بغضی هاکه میان میگن خسیس باش ...

آدم باید اعتدال رو رعایت کنه نه افراط نه تفریط 

تو فشن زندگی من یه مدل دردم...  
اره باهاش میرم بیرون  تا اون سر شهر پیاده میره  پول تاکسی نمیده  اگه هم من تاکسی بگیر ...

اوه اوه خسيس هستم ولي نه در اين حد بيشتر حسابرسم

اره من  بودم پول تاکسی رو که میدادم   اخه عجله داشتم پیاده نمیشد رفت

خودت بهتر میدونی عزیزم ولی به نظره من اصلا نباید زن داداشت بشه 

زانگ نبی...وانگ نبی...چونین کتابی زندگی...😎
2706