2737
2734
عنوان

از یه کاربری خوشم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 40 پست
اره به اون سیندرلا درخواست دوستی داده بود چون قبول نکرده براش تاپیک زد به منم لابد یه موقعی درخواس ...

😂😂

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
کدوم کاربر... خاک به سرم روسریمو بدین 😬😬😬

اره بزار ،بدم میادا از الان گفته باشم🙄

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک نیستم 😄

منم ازت بدم میاد😂😂😂

کی هستی حالا😂😂😂

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

بامنی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

دیروز یه کاربر گفت ازمن بدش میاد😦😦متنفره

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
دیروز یه کاربر گفت ازمن بدش میاد😦😦متنفره

کی بود؟

کی بود؟

اسمشو یادم رفت کیت بود نمیدونم بازم😒😒حتی چتم نداشته بودم باهاس

2738
اره همه تون عشق من هستین😊

هوووف بریم طلاق

هوس باز😑😕😕

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
هوووف بریم طلاق هوس باز😑😕😕

😂😂نه بابا اونو گولش زدم