2733
2734
عنوان

جاری جاری🤦🏻‍♀️🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 2015 بازدید | 65 پست
خب معلوم شد خداروشکر جاری نیستیم باهم😆😆

😂

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه براخودته یا مستاجری

خودمون

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
خودمون

خو صادقانه بگم توی زندگی تو بُردی بنده خدا جاریت هم میبینه دیگه بااین اوضاع نمیشه خونه خرید میگه لاقل بخودم برسم تا دلم بیشتراز این نسوزه. مث من

ولی من جات باشم الان دیگه برا خودم خرج میکردم بسه تا کی خونه!

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2731
خو صادقانه بگم توی زندگی تو بُردی بنده خدا جاریت هم میبینه دیگه بااین اوضاع نمیشه خونه خرید میگه لاق ...

اخه کم میآریم مگه چقد درآمد داره هر ماه یه رنگ مو 

دندونش لمینت یا کامپوزیت کرده نمیدونم دماغش عمل کرده ۳۲سالشع

اخه کم میآریم مگه چقد درآمد داره هر ماه یه رنگ مو  دندونش لمینت یا کامپوزیت کرده نمیدونم دماغش ...

خوشبحالش منم میدوستم. اون دیگه از اوناس ک اولویت اولش خودشه

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر

من خودم خیلیییییییی کم لباس میخرم 

و دوس دارم قناعت کنم 

ولی خب از اون طرف ماهی ۵۰۰خرج پوستمه 

خداروشکر ماشین دارم 

من نظرم اینه کسی که میخواد چیزی رو بدست بیاره از خرج های دیگش بزنه البته من مجرد هستم ولی خب باز هم کمتر خرج میکنم تا پدرم بیشتر پیشرفت کنه اونم بیشتر پیشرفت کنه بیشتر برام مایه میزارع مثل خرید ماشین برام 

نمیدونم من همش دارم جمع میکنم باز کم میآریم در صورتی من بچه ندارم ولی اون بچه ۸ ساله داره مادر و بچه ...

جاری منم همینجوریه ولی قیافش شبیه عنه شوهرم میگه بنده خدا چیکار کنه قیافه ک نداره حداقل با لباس اینا یزره ب چشم بیاد

Sometimes🖤itsbetterto     havenoone ,,,trustme,,,Some  people🥀      makeyoulohelier🖤🙏
2738
نمیدونم من همش دارم جمع میکنم باز کم میآریم در صورتی من بچه ندارم ولی اون بچه ۸ ساله داره مادر و بچه ...

چقد خرج میکنه برا لباس؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
اخه کم میآریم مگه چقد درآمد داره هر ماه یه رنگ مو  دندونش لمینت یا کامپوزیت کرده نمیدونم دماغش ...

شاید باباش میده. شوهرش چی کاره ست

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

کار خوب و جاریت میکنه 

مگه چقدرقراره زندگی کنیم  ک حسرت ب دل چیزای کوچیک باشیم ؟

منم کلا عاشق لباسم از اونا که بیماریه لباس خریدن دارم ..لامصب خیلی احساس خوبیه 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
چقد خرج میکنه برا لباس؟

خیلی 

شما با جاریت کاری نداشته باش ک اون چی می‌خره چی نمیخره اول به جیب شوهرت یه نگاهی بکن ببین پولدار هستين بگیر یا اینکه معمولی هستين اصلآ نيازي نیس چهار مگه زیاده ک نخریدی مانتو؟ من خودم سال‌ اول ازدواجم ک بدهی داشتیم یه سال و  نیم چیزی نخریدم همشون واسه عروسیم بود ولي امسال شش ماه‌ یه بار میخرم 

2706