2726

بچه ها کامل بخونید بعدا بگید واقعا تقصیر کجاست همرو نوشتم ک دیگ سوالی پیش نیاد یا فکر نکنید مشکلی از قبل داشتیم 

چند  وقت پیش داداشم اومد خونمون عصری بهش گفته بودم کتاب بخره تو مسیر سرکارش
اونم خرید اورد از سرکار
گفتیم منو مامانم: ک چرا تنها اومدی با خانمت میومدی شام خیلی وقته نمیایدو برو خانمتو بردار بیاید اینجا شام
اونم زنگ زد خانمش گفت باشه بیا دنبالم پاشد رفت بیارتش
ساعت ۷ عصر تاریکم بود هوا .مامانمم کمرش درد میکرد حال نداشت به من گفت پاشو زود برو مرغ بگیر واسه جوجه  زود اماده میشه گفتم اوکی
درسم داشتم گفتم بیخیالش حالا مهمون داره میاد
جوجه کباب درست کردم گزاشتم یخچال برنج زعفرونی و سالادو ذرت مکزیکیو مامانمم رفت کلی میوه زمستونی خرید پدرم دیر میاد از سرکار  تا اون بیاد خودمون همه کار کردیم مامانمم دلو کمرش درد میکرد بااین حال پاشد برای برادرزادم فرنی درست کرد زنداداشم اومد کلی تحویلش گرفتیم احترامو اینا بعد زنداداشم داشت رنگ موشو ب ما نشون میداد ماام گفتیم خیلی خوشگلع مامانم گفتش ک اره تو خوشگلی همه مدلی ،فلانی میگفت عروست خوشگله .
من همینطوری زبونم لال بشه  از اشپزخونه برگشتم گفتم به شوخی مسخرگی که مامان نگفتش ک دخترتم خیلی خوشگله
زنداداشم گفت خب حالا تو خودتو با من مقایسه نکن
واقعا خیلی ناراحت شدم اشک تو چشم جمع شدو حالم بد شد هیچی ام حوابشو ندادم خودمو زدم ب اون راه خندیدم

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

مامانمم هیچی نگفتش داداشم گفت همتون خوشگلید

حالا ما بابام اومدو شام واینا خوردیم من اومدم پول کتابی ک داداشم خریده بودو بدم هرکاری کردم نگرفت کیف برادر زادمو برداشتم گفتم میزارم تو کیف ارشام همینکه دستمو کردم تو کیف ،زنداداشم داد زد نزار اونجا تو نمیدونی پول کثیفه بچه مریض میشه  مامانمم گفت راست میگه همه پولو دست میگیرن کرونا هستو...منم گفتم خودم میدونم یادم رفته بود چرا فریاد میکشی گفت اخه تو همینطوری بیفکر داشتی میزاشی تو کیف بچه .کلا تو طول اینکه تو خونمون بود همش داشت منو ازیت میکرد مثلا میگفت باید ب ذرت فلفل میزدی درحالی ک من خودم میدونم ولی چون داداشم فلفلی دوس نداره نریختم یا مثلا  داداشم میدونس من همه چیو اماده کردم میگفت بزار  عروسیت اینقدر واست جبران کنم که بعد من میخندیدم زنداداشم میگف بببن چه خوشش میاد😏 به داداشم بال دادم ازونور گفت بال خوب نیست نده بش خودم داشتم میخوردم گفت خودتم نخور گفتم نه من همیشه میخورم برگشت گفت واسه همین اینقد چاقی ( درحالی ک من لاغر توپورم )

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید اونم شوخی کرده عزیزم

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩
2728

چیزی نیست عزیزم اکثر داداشا همینن پریشب داداش مامان من زنگ زده ماهم تو شوک که خدایا افتاب از کجا در اومده این زنگ زده بعدش فهمیدیم واسه پول زنگ زده😐😐😐😐

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
شاید اونم شوخی کرده عزیزم

اخه با لحنی که این میگه منم نارحت شدم چه برسه به اسی

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

اون عروسو تو خونتون راه نمیدادید بهتر بوداااا... 😒😒

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706