2733
2734
عنوان

کروووووونااا

170 بازدید | 10 پست

خانوما من فقط بویایی و چشایی ندارم و الانم ب شدت خودم مراقبت میکنم بلایی سرم نیاد خیلی نگرانم باردارم 5ماهمه

عاي خدا لعنتتتت کنه هر کی این بلا سرمون آورد 

برای آرامش و از دست ندادن عزیزام یه دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم حدود یک ماه پیش گرفتم ۶ ماه و نیممه

اول فقط عطسه و آبریزش بود بعد بویاییم رفت 

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2728
منم حدود یک ماه پیش گرفتم ۶ ماه و نیممه اول فقط عطسه و آبریزش بود بعد بویاییم رفت 

چیکارکردین خوب شدین

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
چیکارکردین خوب شدین

دکتر گفت چون تب نداری و اکسیژن خونت نرماله دارو نخور فقط ویتامین سی بهم داد و همون مولتیویتامینهای بارداریمو استفاده کردم با همین کارا ک میکنن مثل بخور آویشن و چای زنجبیل و آب نمک قرقره کردن و اینا فقط نگرانم واسه زایمانم که چند ماه دیگس

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
منم حدود یک ماه پیش گرفتم ۶ ماه و نیممه اول فقط عطسه و آبریزش بود بعد بویاییم رفت 

خب الان در چه حالی هستی و چطور درمان شدی منم راهنمایی کن توروخدا ثواب داره 

دکتر گفت چون تب نداری و اکسیژن خونت نرماله دارو نخور فقط ویتامین سی بهم داد و همون مولتیویتامینهای ب ...

بویایت برگشته 

2738
بویایت برگشته 

بعد یک هفته برگشت

ببین من عطسه و آبریزش داشتم یک هفته بود و فکر میکردم حساسیته نمیرفتم دکتر بخاطر محیط های آلوده آخه خیییلی حساس بودم و کلیییی رعایت میکردیم

یک شب فقط یکم بدن درد و گوش درد و چشم درد هم داشتم

بعد یک هفته این علائم رفت و ناگهانی بویاییم قطع شد

رفتم دکتر گفت قطعا کروناس

تست دادم و مثبت بود

بهم گفتن از شروع علائم تا ۲۱ روز قرنطینه باش و ناقلی

بعدشم هر روز تب و اکسیژن خونم باید چک میشد و دکتر گفت اگه نفس تنگی گرفتی یا سرفه برو بیمارستان که خداروشکر نگرفتم 

فقط هم ویتامین سی بهم دادن چون باردار بودم و مولتی ویتامین های بارداریم هم ادامه دادم به خوردن و آبمیوه و چای زنجبیل میخوردم

استراحت کردم

خوب شدم الآن فقط نگرانم واسه زایمانم ک تا اونموقع کامل ویروس از بدنم رفته باشه یا خدای نکرد باز مبتلا نشم

بعد یک هفته برگشت ببین من عطسه و آبریزش داشتم یک هفته بود و فکر میکردم حساسیته نمیرفتم دکتر بخاطر م ...

خدا ب داد همه برسه 

منم الان آبریزش بینی و عطسه دارم بویایی و چشایی ندارن ولی عالیم ن تب ن سرفه هییییچ ندارم خیلی هم میترسم بنطرت فردا برم چه دکتری 

خدا ب داد همه برسه  منم الان آبریزش بینی و عطسه دارم بویایی و چشایی ندارن ولی عالیم ن تب ن سرف ...

منم همینطور بودم

من که به دکتر خودم نگفتم کرونا گرفتم چون اونموقع واسه زایمان و این چیزا دردسر درست میشد

رفتم دکتر عفونی و واسم نامه داد به مرکز بهداشت برم تست بدم چون باردار بودم رایگان بود ولی میگم کاش نداده بودم چون اسمم وارد سامانه شد و میترسم تو بیمارستان واسم مشکل درست بشه