1874
1924
عنوان

از این افکار پوسیده خسته نمیشین؟

1817 بازدید | 157 پست

از گیر دادن به دخترا و فرق گزاشتن بین دختر پسر خسته نمیشین؟؟چرا وقتی یه دختر با یه پسره همه گیر میدن ولی یه پسر با دختره باشه همه میخندن میگن چه پسر شیطونی؟چرا اگه به دختر تجاوز بشه همه اون دختر نجس میدونید؟؟چرا این قدر قتل دختر زیاد شده؟چرا به پسراتون یاد نمیدید اونا برتر نیستن؟باید به دختر احترام بزارن(من نه دختر پسر بازی ام حتی تا الان با هیچ پسری چت نکردم  نه خدای نکرده بهم تجاوز شده ) فقط خواستم بگم  یکم تو فکرمونو عوض کنیم به دخترا حق دفاع بدیم

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922
1911
1826

اینجا زیاد دیدم این چیزارو

ولی اطراف خودم و خانوادم هم پدری و هم مادری خداروشکر دیگه نیست این چرت و پرتا

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد