2703
2553

اینکه برین توی مغازه و فروشنده سایه به سایه تون راه بیاد و تااااا دستت میره سمت یه لباس یا مانتو یا...، شروعدمیکنه توضیح دادن و...

بوحکر توی رودربایستی و اذیت قرار میگیره آدم .

من اینطورم فقط ؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من سریع خارج میشم 😂

حتی همین هم گاهی ممکن نیست . واقعا چی میگی ؟ یعنی چطور دست به سرش میکنی ؟

من همینم روم نمیشه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2714

وااای مثلا میخوان مشتری جذب کنن مشتریو فراری میدن

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
حتی همین هم گاهی ممکن نیست . واقعا چی میگی ؟ یعنی چطور دست به سرش میکنی ؟ من همینم روم نمیشه

خب نمیتونم دس به سرش کنم هی میاد دنبالم منم هی میرم لباس بعدی😐 بعضی وقتام میگم مرسی فعلا دارم نگاه میکنم

نه عزیزم منم دوست ندارم، اما اونا سیاستشونه که هم مشتری مداری کنن هم به نوعی تشویق به خرید.

به نظر من که کلا این کار ضد تبلیغ هست .من دیگه بار دوم توی اون فروشگاه نخواهم رفت .

آدم باید احساس راحتی کنه وقت خرید

2706