1954
1955

اینکه برین توی مغازه و فروشنده سایه به سایه تون راه بیاد و تااااا دستت میره سمت یه لباس یا مانتو یا...، شروعدمیکنه توضیح دادن و...

بوحکر توی رودربایستی و اذیت قرار میگیره آدم .

من اینطورم فقط ؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965
من سریع خارج میشم 😂

حتی همین هم گاهی ممکن نیست . واقعا چی میگی ؟ یعنی چطور دست به سرش میکنی ؟

من همینم روم نمیشه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1967

وااای مثلا میخوان مشتری جذب کنن مشتریو فراری میدن

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -درآرزوی مادرشدن     -همیشه توی خوشحال کننده‌ترین لحظات، چیزی هست که ناراحتت کنهو برعکستوی ناراحتیا اگه خوب بگردی، می‌بینی چیزی هست که دلت رو بهش خوش کنیچیه این معادله‌ی عجیب غریب دنیا؟!
حتی همین هم گاهی ممکن نیست . واقعا چی میگی ؟ یعنی چطور دست به سرش میکنی ؟ من همینم روم نمیشه

خب نمیتونم دس به سرش کنم هی میاد دنبالم منم هی میرم لباس بعدی😐 بعضی وقتام میگم مرسی فعلا دارم نگاه میکنم

نه عزیزم منم دوست ندارم، اما اونا سیاستشونه که هم مشتری مداری کنن هم به نوعی تشویق به خرید.

به نظر من که کلا این کار ضد تبلیغ هست .من دیگه بار دوم توی اون فروشگاه نخواهم رفت .

آدم باید احساس راحتی کنه وقت خرید

1974

ما خودمون مغازه داریم.

قیمتا رو همه نوشتیم ه خریدار راحت باشه

به شوهرم گفتم کسی اومد بزار راحت باشه 

ولی احساس میکنم شده عادت برا خیلیا حتما باید رو سرشون باشی و توضیح بدید و بگید در بفرما بفرما وگرنه آخر سر میگن فروشنده چ بی محلمون کرد ها

همینطوری بدون خرید میرن بیرون

به نظر من که کلا این کار ضد تبلیغ هست .من دیگه بار دوم توی اون فروشگاه نخواهم رفت . آدم باید احساس ...

دقیقا همینطوره و سیاستشون کاملا اشتباه ولی متاسفانه کم پیش میاد فروشنده حرفه ای تربیت کنن

من محترمانه تشکر می کنم و میگم اگه نیاز به کمک داشتم صداتون می کنم. 

هان مشو نومید چون واقف نِه‌ ای از سِرّ غیب ❤️ باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
1718