2726

شیر دهی تو بارداری فقط یکم باعث انقباض رحم میشه وگرنه براذجنین مشکلی نداره فقط خودتو تقویت کن .من دیگه ی جایی بدم میومد که مک میزنه برا همین وقتی ۱۶هفته بارداریم بودم گرفتمش

حالم خیلی بده فقط توکل کردم بخدا بعضی وقتایه دفعه بخودم میام میبینم نشستم یه گوشه رفتم توفکر😢😢😢

ان شاالله که سالم وسلامت دنیا بیاد بچه آرومی هم باشه زیاد اذیت نشی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برا از شیر گرفتنش حتما سعی کن اول دفعات شیردهی رو کم کنی من دخترم شدید وابسته شیر بود اصلا هم اهل شیشه و پسونک نبود.با پفیلا تخم افتاب گردون و چیزای اینجوری سرگرمش کردم و دفعات رو کن کردم و واخر کار که روزی دوبار شد ی دفعه گرفتمش.سعی کن تو ی فرایند یک تا دوماهه ازش بگیری تا زیاد بچه سختش نشه.

نمیدونم هنوز سونوان تی نرفتم فعلا شنبه میخوام برم 

بسلامت ایشالله سالم باشه و هرچی میخای خدابهت بده

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته

خدا کمکت کنه انشاءالله نامدار بشن نگران نباش تو اولین نفرنیستی آخرین نفر هم نخواهی بود آفرین ب این درک و شعورت ک مثل بعضی ها سریع ب فکر سقط نیوفتادی

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
منم بدم میاددخترم شیرخوردنی ولی دلم نمیادندم بهش  شماشیرخشک دادین؟

نه دیگه بچه بالای یک سال میتونه شیر پاستوریزه بخوره بهش پاستوریزه دادم اوایل هم مزشو دوست نداشت مجبور شدم شیرموز پاکتی کوچیک ها به ذوق با نی خوردن بهش بدم به مرور که عادت کرد کردمش شیر پاستوریزه معمولی

خدا کمکت کنه انشاءالله نامدار بشن نگران نباش تو اولین نفرنیستی آخرین نفر هم نخواهی بود آفرین ب این د ...

اون چه گناهی کرده بخاطرخودخواهی خودم جونشوبگیرم 

اونکه بخواست خودش نیومده من بایدحواسموبیشترجم میکردم که نکردم بایدجورشم بکشم 

نه دخترم ۱۵ماهشه خودم ۱۳هفتمه باردارم 

عزیزم من باردار هم نبودم ولی ۱۹ماهگی از شیر گرفتم.الانم بچه ت ب غذا افتاده کم کم شیر گاو بهش بده توروخدا فقط از این بازاری ها نخر ک جز ضرر چیزی نداره.شیر محلی رو قشنگ بجوشون خیلی هم مفیده برای دندان و استخوان هاش 

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
دخترمنم بدون شیرنمیخوابه 😭😭😭غصم گرفته چجوری جداش کنم 

عزیزم ناراحت نباش خیلیها هستن که بیشتریک سال به بچه شیر نمیدن روزی که من از شیر گرفتم دخترمو دونفر دیگم بچه هم سن من داشتن فهمیدم اونا کلی قبل تر از من بچهاشونو از شیر گرفتن.حالتو درک میکنم تا ی سال اول مخصوصا اگه کمک نداشته باشی خیلی سخت میگذره ولی لن شالله بزرگ میشن باهم هم بازی میشن بعد میبینی انگار زیادم بد نیس اختلاف سنی کم

2706