2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جاریم داشت شدید هم داشت رفت پیش روانشناس ، روان درمانی شد بدون دارو خوب شد 

عزیزم‌نمیشه بیشتر توضبح بدی چیکار کردن؟من خیلی دارم اذیت میشم. و انقدر شدید هست که علایم بیماری رو جذب بدنم میکنم 

تو زمانی بزرگ شده ای که دیگر از هیچ چیزی تعجب نکنی👌

من !

همین الآنم دارم از غصه می میرم احساس میکنم دخترم بیماری داره 😢

میشه برای سلامتی دخترگلم صلوات بفرستید 😢😢😢

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2738

شیش ماه پیش  دو هفته اینجوری شدم دو هفته پر از استرس و دلشوره جوری که یکی زنگ میزد قلبم تاب تاب میزد که نکنه کسی میخواد خبر بدی بده . واقعا مریض شده بودم...

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
من ! همین الآنم دارم از غصه می میرم احساس میکنم دخترم بیماری داره 😢 میشه برای سلامتی دخترگلم صلوا ...

عزیزدلم 😔😔😔  . انشالله خدا شفاش بده 

شیش ماه پیش  دو هفته اینجوری شدم دو هفته پر از استرس و دلشوره جوری که یکی زنگ میزد قلبم تاب تاب ...

چطوری خوب شدین؟راه درمانش حتما روانشناسه؟؟؟

عزیزم‌نمیشه بیشتر توضبح بدی چیکار کردن؟من خیلی دارم اذیت میشم. و انقدر شدید هست که علایم بیماری رو ج ...

ببین اینکه تو جلسه درمان چکار کرد دکترش رو نمیدونم ولی فرایند روان درمانی اینجوریه که درمانگر متمرکز میشه روی احساسات و اضطراب ها و علت مساله و ریشه یابی میکنه و حل و فصل شون میکنه

بخوای من شماره روانشناسش رو دارم چون خودمم برای اضطرابام تحت درمانش بودم و خوب شدم 

خواستی پیام بده شمارشونو برات بفرستم

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
چطوری خوب شدین؟راه درمانش حتما روانشناسه؟؟؟

نه اتفاقا هیچ جا نرفتم بعد از دو هفته خود به خود خوب شدم. ولی بعداً برادر شوهرم می‌گفت یه قرصی هست که جلوی اضطراب و دلشوره ی شدید رو میگیره

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
ببین اینکه تو جلسه درمان چکار کرد دکترش رو نمیدونم ولی فرایند روان درمانی اینجوریه که درمانگر متمرکز ...

بله حتما میخوام. اگه امکان داره بدین شمارشو

2706