1920
1924
عنوان

اسکرین😔

1374 بازدید | 56 پست

بچه ها من نیلوفرم خیلی ها منو میشناسید که کرمان زندگی میکردم و ۱۸ سالمه و ۶ ساله عقدم و دفعه قبل اسکرین چتامو گزاشتم و شما راهنمایی کردید و گفتید دیگه التماس نکن..منم دیگه التماس نکردم .ولی هنوز شکاکی ش سر  جاشه و من امروز یه دروغ گفتم و دوتا تاپیک قبلیم هست حوصله توضیحش ندارم و خودمم پشیمونم اما مجبور بودم چون دیگه حوصله ی دعوا باهاش ندارم مغزم نمیکشه حوصله هیچی ندارم .هرچی بشه سر من خالی میکنه برا همین دیگه اصلن مغزم نمیکشه  اصلن توانایی فکر کردن ندارم

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

ینی از ۱۲ سالگی  عقد کردی؟؟؟

مامان بزرگم رفت ..کجا؟ ...امیدوارم بهترین جای پیش خدا...لطفا برای آرامش روحش یه صلوات مهمونش کنید ...اینو نوه ای ازتون میخواد که میدونه برای مادربزرگ تنها و مریضش کم گذاشته ...                                                                                                      نظافتچی ساختمان یک زن جوان است که هر هفته همراه دخترک ۴-۵ ساله ش می آید.... امروز درست جلوی واحد ما صدای تی کشیدنش قاطی شده بود با گپ زدنش با بچه...پاورچین، بی صدا، کاملا فضول، رفتم پشت چشمیِ در.بچه را نشانده بود روی یک تکه موکت روی اولین پله ...بچه: بعد از اینجا کجا میریم؟ مامان: امروز دیگه هیچ جا، شنبه ها روز خاله بازیه...کمی بعد بچه می پرسد: فردا کجا میریم؟مامان با ذوق جواب می دهد: فردا صبح می ریم اون جا که یه بار من رو پله هاش سُر خوردم! بچه از خنده ریسه می رود....‏نمیدانم ساختمان بستنی چیست. ولی در ادامه از ساختمان پاستیل و چوب شور هم حرف می زنند.بعد بچه یک مورچه پیدا میکند... دوتایی مورچه را هدایت می کنند روی یک تکه کاغذ و توی یک گلدان توی راه پله پیاده اش میکنند که "بره پیش بچه هاش و بگه منو یه دختر مهربون نجات داد تا زیر پا نمونم‏نظافت طبقه ما تمام میشود...دست هم راه میگیرند و همین طور که می روند طبقه پایین درباره آن دفعه حرف می زنند که توی آسانسور ساختمان بادام زمینی گیر افتاده بودند.مزه ی این مادرانگی کامم را شیرین می کند.‏مادرانگی که به زاییدن و سیر کردن و پوشاندن خلاصه نشده. مادر بودن که به مهدکودک دو زبانه، لباس مارک، کتاب ضدآب و برشتوکِ عسل و بادام نیست.ساختن دنیای زیبا وسط زشتی ها،از مادر، مادر می سازد.

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

6سالع عقدی? بفرست ببینم چ خبره

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

عزیزان میشه برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید لایکم کنید ک منم صلوات بفرستم بهتون 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
1911

چه زود ازدواج کردی 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

چی میگه میگه برو اززندگیم بیرون یاچی?

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
1826
الان میام بچه ها یه اتفاقی افتاد

اصلا اينكه ١٢ سالگي عقد كردي كلا و از ريشه اشتباهه 

🤯🤯🤯🤯🤯🤯

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداري نيست🥺😐. برا تولدمه  🌈🌈🤦‍♀️🌈🌈🍭🍭.                 دريا هستم🌊🌊. با موهاي فرفري👩🏻‍🦱👩🏻‍🦱.
1918