2726
دقیقا این خانوم یا واقعا داره الکی میگه یا ارزه نداره استارتر ناراحت نشی 🥺

ولی ما تو زندگی بقیه نیستیم 

الان که فک میکنم میگم شاید همه مثل من لوس باباشون نبودن 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم فرهنگ خانواده ها خب فرق میکنه

ببین منم اصفهانیم و با تهرانی ازدواج کردم . تا این حد تو سری خوردنو نمیتونم باور کنم . خانوادن به مرگت که راضی نیستند . اونها هم که نمیان بکشنت که . تکلیف خودتو مشخص کن .اگه نتونی از پس خودت بربیای کارت به خودکشی و خودسوزی میرسه . تهشو میگم بدونی . میتونی کار پیدا کنی مستقل شی ؟

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2728
ی بار برادر شوهرم منو کتک زد منم تا جایی ک تونستم زدمش. رفتن ب شوهرم گفتن داداشت رو مبل بود زنت بهش ...

شوهرش سرش هوو آورده،😐😐😐😐😐😐این تاپیک یکم قدیمی شده ولی داره بروز میشه نظرات اضافه میشه😊

امده تازه استارترم میفرسته خونه مادرش ک اونجام کار کنه

فقط موندم چ جور نمیتونه کینه اینا رو ب دل بگیره و فقط بگه چشم.فکرکن شوهرش جلو چشمش با ی زن دیگه می چرخه و می بوسه و...مغزم سوت می کشه مرگ ی بار وشیونم ی بار

فقط موندم چ جور نمیتونه کینه اینا رو ب دل بگیره و فقط بگه چشم.فکرکن شوهرش جلو چشمش با ی زن دیگه می چ ...

اذیت ک میشه ولی کاری نمیکنه

شایدم خونشونو اتیش میزنم بدون اینکه بفهمن 🥰🥰🥰 یا وسایل قیمتیشو خراب میکنم بالاخره یجور زهرمو میریزم

2706