2703
2553
نه من میخام ببینم اگه واقعیه کمکت کنم  دیشب حتی به مادرمم گفتم اگه ی زن بخاد طلاق بگیره پدرش خ ...

واقعاً اگه میتونی کاش کمکش کنی،من تهران نیستم نمیتونم کاری کنم براش میدونم

لطفا بچه های زیر۱۸ریپ نزنن،من اگه زبون بچه ها رو بلد بودم مربی مهد کودک میشدم،تنکیو❤️😚😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دست بزن 🤣🤣🤣

من نامزد کردم مادرشوهرم همش میگه عروسم دخترم میگه من بهش بگم مامان من میگم روش باز میشه همون خانم  فلانی بسشه 

بچه ها تو رو قزان شما چیکار میکنین 

که خواهر شوهر میزندتون 

خونه رو کثیف میکنین 🤣🤣

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2456
😐به نام خدا تو ام دست بزن داشته باش  من حتی با یکی شوخی هم ک میکنم میگن دستت سنگینه همچین ماد ...

🤣🤣

گیسا  شو بکش 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

چ غلطا مادرشوهر اگه میتونه ب من حرفی بزنه از وسط قشنگ ب دو نصف مساوی تقسیمش میکنم ....تو بگو خانوادم سنتی باشن یا هر چیزی ..چرا برای خودت احترام قاعل نیستی مگه جای خون آوردنت؟

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2714
😂از گیس اونور تر زیر چشش بادمجون می‌کارم

آفرین 

من تامزدم بوکسر بهش میگم به خنده دعوامون بشه من دیونه ام با کمربند سیاهت میکنم 🤣🤣

چ غلطا مادرشوهر اگه میتونه ب من حرفی بزنه از وسط قشنگ ب دو نصف مساوی تقسیمش میکنم ....تو بگو خانوادم ...

والا ۳۰ سال پیش یه آشنا داشتیم جا خون آورده بودنش 

مادر شوهرش لباساشو میشست 

والا ۳۰ سال پیش یه آشنا داشتیم جا خون آورده بودنش  مادر شوهرش لباساشو میشست

دقیقا این خانوم یا واقعا داره الکی میگه یا ارزه نداره استارتر ناراحت نشی 🥺

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
دسط جنگل نیستی تمومش کن این زندگی لعنتی را ب خودت احترام بزار پدرتم حق نداره دست روت بلند کنه مشینی ...

والا 

این خانم با این کاراش ارزش یه انسان و پایین اورده 

ی بار برادر شوهرم منو کتک زد منم تا جایی ک تونستم زدمش. رفتن ب شوهرم گفتن داداشت رو مبل بود زنت بهش حمله کرد موهاشو کنده.شوهرم باور کرد پشت اونا رو گرفت منم رفتم خونه بابام تایک ماه ازشون خبری نشد بعد یک ماه ب گوه خوردن افتادن میاد عذرخواهی میکنه فقط برگرد سر زندگیت .

تا یک ماه نیومدن دنبالم می گفتن خودش بر میگرده وقتی اومدن ک شوهرم خونشونو کرده بود تو شیشه ک زندگیمو خراب کردید.

هرکاری اونا کردن موندی ب خاطر همین دیگه حسابت نمیکنن.شوهرتم اگه بخوادت نمیزاره دیگران باعث طلاق بشن

2706