2703
2553
عنوان

نامزدم 💔

1180 بازدید | 40 پست

بچه ها نامزدمم خیلی اذیتم میکنه .الان افتادم تو منگنه نمیدونم برم یا نرم .اینجا که زندگی میکنیم با طلاق بدشونه و خانواده ام پشتم نیستن و از یه طرف هم جهیزیه گرفتن برام قرار بود عروسی کنیم اما الان نمیدونم چه کنم .میترسم از زندگی کردن 

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چیکار میکنه مگه

خیلی شکاکه ‌...هر مشکلی داشته باشه سر من خالی میکنه..مثلن میگه تو داری یه کاری انجام میدی یعنی بهم خیانت میکنی ولی خداوکیلی من فقد با خودشم ...۶ ساله عقدم خیلی اذیتم کرد همه اش ریختم تو خودم الان دیگه سرباز کرده

یکی از دوستای من فقط ۳ هفته مونده به عروسیش نامزدم کتکش زده بود با اینکه جهاز و همه وسایلش کامل بود طلاق گرفت تو هم بهتره با خانوادت حرف بزنی از شرایطت بهشون بگی مطمئن باش همیشه پشتتن 😌❤❤

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2714
اول اینکه ی نفس عمیق بکش بعدش تصور کن ک زمان ایستاده ب هیچیه هیچی فکر نکن فقط ب این فکر کن ک چیکارکن ...

مغزم کار نمیکنه باور میکنی؟ اصلن نمیتونم فکر کنم سر درد میگی م 

خیلی خانواده ام بدن .از همین میترسم

نه نترس بهشون بگو 😌

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2706